Michael Van de Poppe Radarındaki 5 Altcoin’i Açıkladı!

İlayda Peker

Yatırımcıların yakından takip ettiği kripto analisti Michael van de Poppe, dijital varlıklar için önemli fiyat bölgelerini vurgulayarak takibindeki beş altcoin’i açıkladı.

Analistin Tercihleri

Van de Poppe, ilk olarak Cardano’yu (ADA) değerlendirdi ve piyasa değeri bakımından en büyük dokuzuncu kripto para birimi için 0.00002690 BTC seviyesinin çok önemli olduğunu dile getirdi. ADA yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000023 dolar bandında işlem görüyor. Analist ise 0,00002690 dolar bandı geçilmeden ADA’nın hala düşüş tehlikesinin bulunduğunu ifade ediyor.

Ancak bunun yanında analist alternatif olarak, Cardano’nun 0,00001931 BTC seviyesinin altına düşmesi durumunda da alım yapabileceğini ifade ediyor.

ADA’nın yanı sıra analist birlikte çalışabilir blok zincirleri oluşturmak için araçlar sunan merkezi olmayan bir ağ olan Cosmos’un kripto para birimi ATOM’u da takip ettiğini dile getiriyor. Van de Poppe, ATOM’un 21.19 dolar fiyat seviyesi civarındaki aralığa düşmesi durumunda ilgisini çekebileceğini ifade ediyor. ATOM yazının kaleme alındığı an itibari ile 23,9 dolar bandından işlem görüyor.

Takipteki Diğer 3 Altcoin

Van de Poppe’un değerlendirdiği bir diğer altcoin ise Harmony (ONE). Harmony’i akıllı sözleşme özellikli ölçeklenebilir blok zinciri olarak tanımlayabiliriz. Analist ise ONE için 0.00000280 BTC seviyesinin önemli olduğunu ve bu seviyeye düşüş yaşanması halinde alım yapacağını ifade ediyor. Analist ONE ile ilgili “Hala onu bekliyorum” sözlerini kullanıyor. ONE yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0000030 BTC’den işlem görüyor.

Buna ek olarak Van de Poppe ölçeklenebilir akıllı sözleşme özellikli blok zinciri Elrond’un kripto para birimi EGLD’yi de takip ettiğini ifade ediyor. EGLD için analiste göre 199,23 dolar bölgesinde bir direnç var. Analist EGLD’nin 199,23 doları kırması ya da 128 dolara gerilemesi halinde ilgisini çekeceğini ifade ediyor. EGLD yazının kaleme alındığı anda 155 dolardan işlem görüyor.

Son olarak analist Ethereum ölçeklendirme ağı SKALE’nin kripto para birimi SKL ile ilgilendiğini ifade ediyor. Analist SKL için 0.1816 ile 0.1852 dolar aralığının kendisi adına önemli olduğunu dile getiriyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Lightning Network İşleri Kolaylaştırıyor: BTC İşlemi 3 Dakikada Gerçekleşti

Sonraki Haber

Capital DAO, MultiChain İçin DAO Kullanan İlk Merkezsiz Risk Sermayesini Başlattı

İlgili Haberler