Michael Van de Poppe: Bu 3 Altcoin’de Ralli Bekliyorum!

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe, Polygon (MATIC) ve Zilliqa (ZIL) dahil olmak üzere 3 altcoin fiyatında bir ralli beklediğini Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda dile getirdi.

Polygon (MATIC)

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un, yakın destek alanının üzerinde kaldığı sürece bir yükseliş konumunda olduğunu ifade ediyor.

Analist açıklamalarında, “Bu desteğin 0,59 dolar civarında devam ettiğini görmek istiyorum. 0,70 dolarlık bariyeri aşarsa, yükseliş için kapılar açılabilir.” sözlerini kullandı. Ayrıca analist temel anlamda projede çok iyi haberler geldiğini ve bu sebeple de MATIC fiyatını takip ettiğini dile getirdi.

Ancak Van de Poppe yaptığı açıklamalarda 0,59 dolar desteğinin kaybedilmesi halinde 0,45 dolara hamle olabileceğini de dile getiriyor. MATIC yazının kaleme alındığı sırada 0,68 dolardan işlem görüyor.

Zilliqa (ZIL)

Buna ek olarak analist, kurumsal çözümler için tasarlanmış bir blok zinciri olan Zilliqa’da da artış bekliyor. Van de Poppe’ye göre ZIL, dar bir aralıkta işlem gördüğü için güç belirtileri gösteriyor.

Analist konuyla ilgili açıklamalarında, şu anda yatırımcıların bir birikim yaptığını ve 0,5 doların önemli olduğunu dile getiriyor. Eğer bu seviye kırılırsa analiste göre 0,62 dolar ile 0,67 dolar aralığında bir artış gelebilir.

ZIL yazının kaleme alındığı sırada 0,57 dolarda işlem görüyor ve analistin önemli seviye olarak lanse ettiği 0,50 doların üzerinde bulunuyor.

Analist son olarak XAcademy Network’ün NFT pazarının yerel hizmet token’ı olan XCAD’de de artış beklediğini ifade ediyor. Van de Poppe, XCAD’in yükseliş eğiliminde olduğunu ve long pozisyonlar yerleştirmeden önce bir geri çekilmeyi beklediğini söylüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

UST’den Sonra USDT Piyasa Hacminde Neler Oldu?

Sonraki Haber

Kripto Paralarda Yükseliş Başladı Mı?

İlgili Haberler