Merkezsiz NFT Platformu NEFTiPEDiA ICO’su Avantajlar Sunuyor

Bitcoin Haber

NEFTiPEDiA; dijital sanatçılar, yaratıcılar ve koleksiyonerler dünyasına hizmet veren yeni nesil merkezsiz ve topluluk tarafından yönetilen bir NFT platformudur.

Platform, dünyanın önde gelen NFT pazarlarından biri olmayı hedefler. NEFTiPEDiA ortamı; sanatçılar, yatırımcılar, koleksiyoncular ve teknoloji meraklılarından oluşur. NEFTiPEDiA’nın amacı, gerçek topluluk tarafından yönetilen ilk pazar yeri olmaktır. NEFTiPEDiA ekibi, çeşitliliğin platformlarını benzersiz bir proje haline getireceğine inanıyor.

NEFTiPEDiA Nedir?

NEFTiPEDiA, platformları aracılığıyla sanatçılara büyük komisyonlar ödemek zorunda bırakılmadan ve aracılara ihtiyaç kalmadan NFT’ler yoluyla gelir elde etme yolu sağlamayı planlıyor. Blok zinciri teknolojisindeki ve akıllı sözleşmelerdeki ilerleme, kripto para birimleri ve NFT’ler yoluyla elde edilebilecek olasılıkları artırdı. Dünya’da Blockchain teknolojisi ve NFT benimsenme oranlarının artışının yanı sıra teknolojinin sunduğu avantaj, anında doğrulama, daha hızlı işlem, düşük işlem maliyetleri ve diğer faydaları ile birlikte güvenliktir. NEFTiPEDiA, sanat eserleri ile diğer yaratıcı dijital varlıkları alıcı ve satıcı için sağlıklı bir ekosistem oluşturmak adına kurulmuştur.

NEFTiPEDiA, NFT platformu aracılığıyla büyük komisyonlar ödemeden ve aracılardan bağımsız olarak NFT’lerden gelir elde etme işlemini sağlamayı planlıyor. NEFTiPEDiA’nın sunduğu ürünler ve teklifleri, ekosistemin büyümesi için oldukça önemlidir. NEFTiPEDiA, aşamalı geliştirme yoluyla ekosistemine yatırım yapan kullanıcılar için aşağıda belirtilen ürün ve hizmetleri piyasaya sürmeyi hedefliyor.

  • NFT Pazar Yeri: NFT pazar yeri, sanatçıların platformda tokenize edilmiş eserlerini ilgili alıcılara satmasını sağlar.
  • NFT Cüzdanı: Platformun NFT cüzdanı, NFT’lerin blok zincirinde güvenli bir şekilde saklanmasına imkan sağlar.
  • e-İhale: Sanatçılar ve satıcılar, tokenize edilmiş eserlerini platformda açık artırmaya çıkarabilir.
  • Kolay Tokenizasyon: Sanatçılar eserlerini NEFTiPEDiA platformunda kolayca ve doğrudan tokenize edebilir.

NEFTiPEDiA, dünya genelinde aynı vizyonu paylaşan insanları pazarın işlemlerini kusursuz gerçekleştirebilecek bir yapı ile buluşturuyor.

NEFTiPEDiA token’ı (NFT), topluluğu tüm ekosisteme katkı sağlamaya teşvik eden bir yönetim token’ıdır. NFT Coin için tanıtım planları şunlardır: Kripto para basın bültenlerinde yer almak, kripto para birimleriyle ile ilgili bloglarda reklamlar, NFT sıralama sitelerinde listelenme, kripto para forumlarında ve çevrimiçi kripto platformlarında bir topluluk oluşturma, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında reklamlar, kripto para birimlerinin potansiyeli hakkında yatırımcı farkındalığı ve eğitim materyalleri, NFT Coin sahiplerinin avantajları hakkında eğitim veren web seminerleri, sosyal medya için bilgi grafikleri, NFT Coin ve yatırım platformları paketi ile ilgili video içerisi hazırlama ve yayınlama.

ICO Detayları

NEFTiPEDiA topluluğuna erken katılmak ve 2021’in en iyi ICO’sunda yer almak isteyenleri için 31 Temmuz 2021’e kadar platformun yerel token’ı $NFT ICO’sunu satın alabilirsiniz. Bir yönetim token’ı olarak, bu yalnızca potansiyel erken yatırım şansı değil aynı zamanda topluluk tarafından yönetilen ilk NFT pazarını oluşturmada üzerinize düşen görevdir.

NEFTiPEDiA ekibi, ICO’nun bir parçası olmak isteyen özel yatırımcılar için ilk kripto para arzı gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra bir $NFT’nin fiyatı 0.0215 dolar olarak satışa sunuluyor. NFT Coin’i USD, Endonezya Rupisi, Euro, TRX, LTC ve USDC ile satın alma seçenekleri buluyor. Toplam NFT Coin arzı, 250.000.000 olarak kayıtlarda yer alıyor.

NEFTiPEDiA ekibinin ICO ile ilgili ayrıntıları şöyledir: 150.000.000 dolar toplandıktan sonra oluşum sınırlandırılacaktır. Bu miktar token oluşturma etkinliğinden önce değişebilir. Soft Cap’e daha erken ulaşılamazsa token oluşturma süresi 60 gün sürecektir. Soft Cap’e 60 gün dolmadan ulaşılırsa bazı katkıda bulunanlar ek olarak 120 saat boyunca katkı sağlayabilme imkanına kavuşabilir. Crowdsale kampanyası 150.000.000 olan minimum sermaye hedefine ulaşamazsa, tüm fonlar Ethereum akıllı sözleşmesi ile otomatik olarak NFT Coin sahiplerine iade edilecektir. Token oluşturmanın bir sabit sınırı vardır ve bu sınıra ulaşıldığından token oluşturma işlemi durup başka katkılar kabul edilmeyecektir. Hard cap miktardı 750.000.000 USD’dir.

Ekibin yol haritasına göre 31 Temmuz 2021 sonrasında Ağustos 2021’de likiditasyon havuzu oluşturulacak. Eylül 2021’de ise public testnet piyasaya sürülecek. Ekim 2021’de, NFT pazar yeri ve ana ağ aktif edilecek. 2022’nin dördüncü çeyreğinde NFT müzik hizmeti kullanıcılara sunulacak. 2023’ün birinci çeyreğinde ise fotoğraf ve koleksiyonlar platforma dahil edilecek. 2024 yılına kadar bu planları hayata geçirmeyi hedefleyen NEFTiPEDiA ekibi,  bu dönemden sonra daha çeşitli yatırım ürünlerini platformlarına dahil etmek istiyor.

Detaylı bilgi için: neftipedia.com

TwitterTelegramFacebook

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Non-Fungible Defi: Tek Bir Platformda NFT ve DeFi Sektörünün En İyisi

Sonraki Haber

Cardano CEO’su Alay Konusu Oldu! Cardano (ADA) Hedeflerine Ulaşacak Mı?

İlgili Haberler