Memenopoly, Babylons NFT ile Stratejik Ortaklığını Duyurdu

İlayda Peker

Yeni çağın oyun NFT çözümü olan Memenopoly, topluluğa ait ilk NFT pazar yeri Babylon ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, Meme temalı Memenopoly NFT’lerinin Babylons NFT pazarında açık artırmaya çıkarılmasına izin verecek. Memenopoly, getiri üreten bir blockchain platformudur ve “kazanmak için oyna” oyunu olarak kendisini tanımlıyor.  Platform, oyuncuları ve farmer’ları ödüllendirmek için NFT’lerin gücünden yararlanarak oyunlaştırılmış yield üretiminin bir sonraki evrimine öncülük etmeyi amaçlıyor.

Öte yandan Memenopoly, Monopoly oyununu daha ilginç hale getirerek, NFT alanı ile kazanma fırsatları sunuyor. Platform, NFT’ler ve yield farming yoluyla çeşitli ödüller sunan bir dizi oyun sunuyor. Token ayrıca FEG borsasında listeleniyor ve proje NFT işlem hacmi için hazine arazisinde 1 numaralı noktayı aldığını ifade ediyor.

Memenopoly ayrıca, herkesin Memenopoly’nin nasıl oynanacağını öğrenmesi için topluluğun YouTube’da öğretici videolar oluşturmasına olanak tanıyan bir yarışma da duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu yarışmada topluluğun oy vermesi için en iyi 3 video seçilecek. Bu yarışmanın galibi ise çok önemli bir “Diamond Hands” NFT kazanacak.

Monopoly NFT Blockchain Oyunları ve NFT Staking

Memenopoly, oyuncuları hem anında hem de pasif ödüllerle ödüllendirmek için geleneksel yield farming, NFT yield farming ve benzersiz 3D oyun alanının en iyilerini birleştiren yield üretiminde bir evrim olarak kendisini tanımlıyor.

Temelde NFT’ler ile oyuncular, günlük getiri elde etmek için mülk topluyor, stake yapıyor ve günde en az bir kez rolling ile diğer oyunculardan kira topluyor. Oyuna sözleşme düzeyinde yerleşik token yakma işlemleri de dahil ve Chainlink VRF’nin gücünden yararlanan proje, şimdiye kadar yapılanların sınırlarını zorlayan şeffaf, adil ve eğlenceli bir deneyim sunma hedefine ulaşmak için yola çıktığını ifade ediyor. Blockchain oyunu bir dizi ödül ve kazanma fırsatları sunuyor. Bu fırsatların bazıları:

 • Oyun içinde yeni 3D oyuncu modellerinin kilidini açmak için 20’den fazla oyuncu NFT’sini stake etmek.
 • Özel NFT’ler talep etmek için MNOP ödüllerinin yanı sıra ödül puanları kazanmak için farming LP’sini elde etmek.
 • Stake edilen her NFT için günlük ödüller kazanmak ve talep etmek için günde bir kez zar atmak.
 • Tam set stake yaparken kart başına günde 3-6 kat daha fazla kazanmak.

Memenopoly, adil oyun ve şeffaflık sağlamak için bir dizi yeni teknolojiyi de NFT blok zinciri oyun ekosistemine entegre etti. Oyunun önemli teknik gelişmelerinden bazıları:

 • Testnet’te aylarca süren canlı beta testi
 • Zar atmak ve Rastgele NFT paketleri için Chainlink VRF entegrasyonu
 • Gerçek dünya deneyimine sahip sağlam geliştirici ekibi
 • TechRate tarafından tamamlanan kod denetimi
 • Tarayıcıda eksiksiz 3D oyun deneyimi
 • 20.000 yalnızca likidite için basıldı ve ilk paket satışlarından elde edilen gelirlerle eşleştirildi.

Memenopoly 10 Aşamalı LP ve Stake Ödülleri Sunuyor

Likidite, projenin başarısında ve başarısızlığında kilit bir rol oynar. Birçok proje çok fazla heyecanla başlar. Ancak haftalar içinde likidite tükenir ve bu da token değerini düşürür. Böylece, LP sahiplerini teşvik etmek, herhangi bir projenin tokenomiklerinin önemli bir yönü haline gelmiş oluyor.

Memenopoly, likidite sorununu, likidite sağlayıcılarını (LP) teşvik etmek için daha fazla kullanılabilecek, kendi başına gelir yaratan yenilikçi bir oyun tasarımıyla çözüyor. Proje, her seviyede bir NFT seçeneği ile oyun içinde 10 katmanlı bir likidite ödül sistemi başlattı. Her özellik setinin son kartını ve ayrıca bazı özel oyuncu NFT’lerini basmanın tek yolu LP stake etmektir. Bununla birlikte kullanıcılar seviye başına yalnızca bir NFT seçebilirler, bu nedenle yol boyunca bazı zorlu seçimler yapılması veya tüm setleri tamamlamak için birden fazla adresten grup oyunları yapılması gerekiyor.

Tam bir NFT setini tamamlamak ise Memenopoly‘deki en büyük getirilerden bazılarını çeker. Her NFT, kullanıcılara günlük bir ödül verir ve her tam set, onu en az 2 kat artırır.

Tokenomi

MNOP projesinin yerel token’ı, oyun ekosisteminin yakıtı görevi görecek. Token şu anda PancakeSwap’ta mevcut. Token, staking ve LP ödülleri için de kullanılacak.

 MNOP token’ın özellikleri:

 • Dağıtım paketleri aracılığıyla sunulan 100 bin ilk MNOP token’ı
 • 20 bin (%20) yalnızca likidite için kullanılmak üzere basıldı ve ilk paket satışlarından elde edilen gelirle eşleştirildi.
 • Geliştirici paylaşımı veya başka ön baskı yok
 • Whitelist yok ve adil bir şekilde ilk gelen ilk hizmeti alır dağıtımı bulunuyor.
 • Token fiyatı: 1 BNB = 250 MNOP (MNOP başına 0,004 BNB)
 • Liste fiyatı: 1 BNB = 200 MNOP (MNOP başına 0,005 BNB)
 • Maksimum arz bulunmuyor, oyun getiri üretiyor ve sözleşme düzeyinde token’ları yakar ve arzın sınırlandırılması deneyime sınırlı bir ömür verir.

 MNOP token’ı aynı zamanda deflasyonist olarak tanımlanıyor ve bu da dolaşımdaki arzın bir kısmının yakılacağı ve sonunda mevcut token’ların değerinin artıracağı anlamına geliyor.

Memenopoly hakkında daha fazla bilgi edinmek için memenopoly.finance adresini ziyaret edebilirsiniz.

TwitterTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

PayPal’ın Önemli Kripto Para Adımı: Artık İngilizler de Hizmetlere Erişebiliyor!

Sonraki Haber

Google Sahte Kripto Madencilik Uygulamalarını Kaldırdı!

İlgili Haberler