Mega Balina, 110 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Mert Bahçe

WhaleStats verilerine göre Gimli adlı bir Ethereum balinası, cüzdanını doldurmaya devam ediyor. Efsane yazar J. R. R. Tolkien tarafından yaratılan kurgusal bir cüce savaşçının adını taşıyan balina, yüklü miktarda Shiba Inu bulunduruyor.

Dev Balina Shiba Inu Aldı

Gimli, kaydedilen verilerde 110 milyar Shiba Inu ya da fiat para cinsinden söyleyecek olursak 3.62 milyon dolar değerinde SHIB satın aldı. Ünlü balina, elinde 47.8 milyon dolar değerinde Shiba Inu’ya hükmediyor. Bununla birlikte Gimli, toplam 1.6 milyar dolar değerinde ERC-20 token’ına sahip ve bu da onu en büyük balinalardan biri yapıyor.

Öte yandan bu hareket, mega balina için bu yıl yapılan ilk SHIB alımıdır. 3 Aralık’ta Gimli,1.1 milyon dolar değerinde 28.2 milyar adet SHIB token satın almıştı. Bunun öncesinde ise 2 Aralık’ta 2.4 milyon dolarlık bir başka SHIB alımı gerçekleştirildi. Shiba Inu, şu anda toplam varlıklarının %14.67’sini oluşturan Ethereum balinalarının uğrak noktası olmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra FTX borsasının adını taşıyan FTX Token, bu sıralamada %13.37 pay ile ikincilikte konumlanıyor.

Shiba Inu Performansı

Shiba Inu fiyatı, 28 Ekim’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000086 dolardan %61 oranında uzakta yer alıyor. En popüler ikinci şaka kripto para, son 24 saat içerisinde %2’nin üzerinde düşüş yaşadı. Performans düşüklüğüne rağmen balinalar SHIB satın almaya devam ediyor. SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla büyük spot borsalarda 0.000032 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Ek olarak, Shiba Inu geliştirici ekibi 2022 için iddialı söylemleri ile topluluk ateşini diri tutmaya çalışıyor. Açıklanan projelerin hayata geçirilmesi ve Robinhood’un Shiba Inu’yu listelemesi, popüler meme token’ı yeni bir ralli yolculuğuna çıkarabilir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Analist Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Beklentisini Açıkladı

Sonraki Haber

10 Milyon Adet Daha Shiba Inu (SHIB) Yakıldı!

İlgili Haberler