MATIC Tokenı Yükselişte! Piyasada Neler Oluyor?

Bitcoin Haber

Piyasa, Ağustos ayındaki düşüş eğiliminden soğuyarak yükselişe geçti. Özellikle MATIC token büyük bir yükseliş kaydetti. Yatırımcıların duyarlılık metriği, son üç gün içinde agresif bir şekilde artış gösterdi ve MATIC’in altcoin’inin dört haftanın en yüksek seviyesine çıktığı görüldü.

MATIC, Ağustos ayı boyunca düşüş eğilimindeydi fakat ayın sonunda yükselişe geçti. Bu durum, tokenın ağırlıklı duyarlılık metriği ve zincir üstü hacminden anlaşılıyor. Zincir içi aktivitede önemli bir artış olduğu belirlendi.

29 Ağustos’ta MATIC, Ağustos ayının en düşük seviyelerinden %18 artarak 0,63 dolara yükseldi. Ancak, o zamandan beri hafif bir düşüş yaşadı ve şu anda 0,57 dolardan işlem görüyor. MATIC’in aşırı satış bölgesinden sıçraması, tokenın kontrolünü boğalara geçirdi ve %50’nin üzerinde bir yükseliş elde edildi.

Polygon, Ethereum ağına olan bağlılığını artırabilir. Bu, Ethereum ağındaki mevduat getirilerini kolaylaştırabilir ve Polygon’un kullanıcı çekiciliğini koruyabilir. Ancak, bu durumun MATIC’in fiyat hareketi üzerinde büyük bir etkisi olmayabilir.

Son olarak, MATIC’in arz dağıtım metriğine göre son dönemde bir miktar birikim yaşandı. Özellikle son 24 saatte 1 milyon ile 100 milyon arası MATIC kripto para tutan balinalar var. Ayrıca, 100 milyon ile 1 milyar MATIC arasındaki adresler de satış baskısını hafifletti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

IntoTheBlock Analitiğine Göre Bitcoin’de Yükseliş İmkanı ve Litecoin Holder Artışı

Sonraki Haber

Ünlü Kripto Analisti EfloudTheSurfer’ın Bitcoin Tahminleri ve Kripto Para Piyasalarının Güncel Durumu

İlgili Haberler