MATIC Coin’in Geleceği: Direnç Çizgisinden Bir Kırılım ve 0,85 Dolar’a Doğru Bir Artış Bekleniyor

Bitcoin Haber

Polygon (MATIC) fiyatı, kısa vadeli alçalan bir takoz formasyonundan çıkmış görünmektedir ve uzun vadeli alçalan bir direnç çizgisini aşmaya çalışmaktadır. Fiyat artışı tetiklenebilir, ancak reddedilmesi durumunda en yakın yatay destek alanına düşüş yaşanabilir. MATIC’in günlük zaman dilimindeki teknik analizine bakıldığında, fiyatın yıl içinde elde ettiği en yüksek seviye olan 1,57 doları 28 Şubat’tan bu yana düşüş yaşadığı görülmektedir. Ancak, Göreceli Güç Endeksi (RSI) potansiyel bir yükseliş eğiliminin tersine döndüğüne işaret edebilir.

Daha kısa vadeli altı saatlik zaman dilimi incelendiğinde, fiyatın uzun vadeli direnç çizgisinden başarılı bir şekilde çıkabileceği öngörülebilir. Altı saatlik RSI, devam eden fiyat artışını ve uzun vadeli direnç çizgisinin üzerindeki hareketi de iyi yönde etkiliyor olabilir. Göstergeler şimdilik yukarı yönlü hareket gerçekleştiriyor ve 50’nin üzerine çıktı. Kalan ana engel, 0,53 dolarlık küçük direnç olarak kabul edilebilir.

MATIC, bu direnci aştığında muhtemelen 0,85 dolardan yukarıdaki dirence doğru hareket edebilir. En olası MATIC fiyat tahmini, direnç çizgisinden bir kırılımı ve 0,85 dolara doğru bir artışı işaret ediyor olabilir. Ancak, fiyat direnç çizgisinden geri dönerse, 0,35 dolar yatay destek alanına %35’lik bir düşüş gelebilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidirler.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance Duruşması Başlıyor: İlk Hamleler ve Beklentiler

Sonraki Haber

XRP, DOGE ve LTC, Lisanslı Kripto Borsalarında Listelenmiyor: Kripto Para Piyasalarında Sıcak Gelişme

İlgili Haberler