MATIC Coin İçin Beklenen Ralli Başlıyor mu?

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz yıl yapılan planlar ve anlaşmalar heyecan verici olmasına rağmen, 2023 Mart itibariyle bu planların beklenen sonuçları getirmediği görüldü. Üstelik fiyat yeni yıllık dibine indi. Ancak, BTC‘nin son birkaç gündür yatay seyir ve ani düşüş hareketlerine rağmen fiyatındaki duruş umut verdi. Ayrıca, Polygon’un 14 Eylül’de Polygon 2.0’ın uygulamaya konulduğunu duyurması ve 3 iyileştirme önerisi yayınlaması da olumlu bir gelişme oldu.

Vadeli işlemlerde MATIC Coin için long pozisyonlar ağırlıkta bulunuyor. Aynı zamanda, Santiment verilerine göre, MATIC’in ağırlıklı duyarlılığı son birkaç gün içinde bir artış gösterdi. Bununla birlikte, sosyal hacimde fiyat erimesine rağmen son 3 ayda istikrarlı bir artış görüldü.

Ağustos ortasından bu yana, MATIC Coin’deki kayıplar ciddi boyutlara ulaştı. Yatırımcıları zorlayan aşırı satış ortamı, MATIC Coin fiyatının 2023 yılına dibe ulaşmasına neden oldu. Ancak, 11 Eylül tarihinde 0.495 dolarda dibe ulaştığı görülüyor. Şu anda ise 0.523 dolardan alıcı bulan MATIC Coin, yaklaşık 25 gündür içinde hareket ettiği kanalın ortasında işlem görüyor.

Fiyatın mevcut seviyeyi koruması durumunda, 0.57 dolara doğru bir test bekleniyor. Yeni haberlerle MATIC Coin yatırımcı coşkusunu yeniden artırabilirse, bu direnç bölgesinin aşılmasıyla tekrar 1 dolar üzerindeki hedeflere odaklanılabilir.

Ancak, yatırımcıların önümüzdeki hafta yapılacak Fed toplantısı nedeniyle olası düşüşlere hazırlıklı olması gerekiyor. Makro cephede gelen veriler olumlu olmasa da, Fed başkanının enflasyon düşerken bile sert tavrını sürdürmesi bekleniyor. Bu durumda, BTC ve altcoinlerin ani düşüşler yaşaması olasıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası Yükselişte: Cardano (ADA), Kritik Direnç Seviyelerine Yaklaştı!

Sonraki Haber

Bitcoin Analisti DonAlt, Piyasaya Geri Dönüşünü Açıkladı

İlgili Haberler