Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para Projesi

İlayda Peker

Altcoin Daily kurucusu ve yatırımcı Austin Arnold, yeni geliştirme programları sayesinde Mart ayında beş kripto projesinin ana akım haline geleceğini ifade etti. Arnold’un listesinde ilk sırada Ethereum (ETH) bulunuyor. Yatırımcı, Amazon Web Services’in (AWS) Ethereum’u Amazon Managed Blockchain’de kullanıma sunduğunu duyurdu.

“Ethereum’u Takip Edin”

Yapılan açıklamalara göre Amazon bu adım ile birlikte geliştiricilerin lider akıllı sözleşme platformunu kullanmasını kolaylaştıracağını ifade ediyor. Yapılan açıklamalarda ise, “Bu lansmanla AWS müşterileri dakikalar içinde Ethereum node’larını kolayca tedarik edebilir ve genel Ethereum ana ağına ve Rinkeby ve Ropsten gibi test ağlarına bağlanabilir. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler, güvenli ağ oluşturma, bekleme ve taşıma sırasında şifreleme, standart açık kaynaklı Ethereum API’leri aracılığıyla ağa güvenli erişim, Ethereum blok zincirine hızlı ve güvenilir senkronizasyon ve defter verileri için dayanıklı elastik depolamaya sahip oluyor.” sözleri kullanıldı.

Dolayısıyla yatırımcı bu gelişme ile birlikte Etherum’un (ETH) popülerliğinin artacağını ve bu durumun fiyata da yansıyacağını düşünüyor.

VeChain ve Curv

Arnold’un Mart ayında yükseliş beklediği bir diğer platform tedarik zinciri yönetimi aracı VeChain (VET). Çünkü VeChain, dünyanın en büyük alüminyum şirketlerinden biri olan Norveç merkezli Hydro ile bir anlaşmaya vardı. Hydro artık ürünlerini belgelemek için VeChain üzerine inşa edilecek bir platformu kullanacak.

Üçüncü olarak Arnold, bulut tabanlı cüzdan Curv’ün Mart ayında atağa geçeceğini ifade ediyor. Ödeme devi PayPal’ın Curv’u satın alma sürecinde olduğunu söyleyen isimsiz kaynaklara atıfta bulunan yatırımcı, bu gelişmenin kesinleşmesi ile Curv fiyatında artışlar yaşanacağını belirtiyor.

Theta Network (THETA) ve Hex Trust

Yatırımcıya göre merkezi olmayan bir video dağıtım ağı olan Theta Network (THETA) de Mart ayında kendini gösterecek projeler arasında yer alıyor. Çünkü yatırımcı, Sony’nin Avrupalı ​​yan kuruluşunun Theta Ağında bir node işletmeyi planladığını ifade ediyor.

Son olarak Arnold, bu hafta non-fungible token’lar (NFT’ler) için ilk tam lisanslı saklama hizmetlerini başlattığını duyuran Hex Trust’ın da Mart ayına damgasını vuracağını dile getirdi.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Twitter CEO’su İlk Tweet Gönderisini Satışa Çıkardı: Satış NFT Olarak Yapılacak!

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Piyasa Değeri İle Dev Kurumları Geride Bıraktı

İlgili Haberler