Lionel Messi’nin Kontratında PSG Coin Detayı!

Mert Bahçe

Birçok futbol tutkununun dünyanın en iyi futbolcusu olarak tanımladığı Lionel Messi, Paris Saint Germain ile sözleşme imzalayarak büyük ses getirdi. PSG, Lionel Messi ile sözleşmesinde PSG Coin’e yer vererek önemli bir adım attı.

PSG’den Önemli Adım

Dev Fransız kulüp, Socios ile ortaklık kurarak kripto para sektörüne adım atmıştı. Futbol kulüplerinin kripto para sektörüne ilgi gösterip taraftar token ile dahil olmaları, endüstrinin gelişmesine yol açtı. Birçok taraftar token’ı yoğun ilgi görürken PSG Coin bunların başında geliyor.

PSG, büyük bir adım daha atarak Lionel Messi’nin imza ödemesine PSG Coin’i dahil etti. Yıldız futbolcu, bu teklifi oldukça olumlu bir tavırla kabul ederken kamuoyuna açıklanmayan bir miktarla kontrat ücretinin bir kısmı PSG Coin olarak ödendi.

Lionel Messi’nin Barcelona’dan ayrılması tüm dünyayı şoke ederken BAR Coin fiyatını düşürmüştü. Beraberinde çıkan transfler söylentileri ile CITY token ve PSG token hareketli saatler yaşamıştı.

Ancak transferin netleşmesi ve imzaların atılmasıyla PSG Coin fırlayarak 61 dolara tırmandı. Dünyanın en iyi futbolcularından birinin PSG’ye imzası PSG Coin’e tüm zamanların en yüksek seviyesini getirdi. Ardından bu kadar sert fiyat hareketini bir düşüş sekansı izledi ve PSG Coin 40 doların altına geriledi.

Taraftar Token’ları Yükseliş Evresinde

Birçok taraftar token, önemli performanslar ile yatırımcılarını sevindirdi. Bunlardan en popüler olanları PSG Coin, GAL Coin, TRA Coin, ATM Coin, BAR Coin olarak göze çarpıyor. Bununla birlikte Fenerbahçe’nin de kripto para sektörüne dahil olması, ülkemizdeki benimsenmenin önemli boyutlara ulaştığının kanıtı olarak değerlendirilebilir.

Fenerbahçe taraftarının yoğun ilgisi ve yatırımcıların fırsat olarak değerlendirmesi üzerine FB Token, lansmanının yapıldığı ilk günde dakikalar içerisinde tükenmişti.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

İsviçreli Bitcci Şirketi Yetişkin Endüstrisini Tokenize Ediyor

Sonraki Haber

Avustralyalı Kripto Yatırımcıları Ücretsiz Vergi Raporlama Hizmeti Alacak

İlgili Haberler