Kripto Piyasasında Yükseliş Beklentisi: KAS ve Bitcoin Analizi

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Credible Crypto, piyasa değerine göre ilk 50 altcoin arasında yer alan Kaspa’nın (KAS) yerel varlığı KAS’ın rekor kırmasının ardından çok daha yüksek seviyelere ulaşmasını beklediğini ifade etti. KAS için beklediği yükselişi dile getiren analist, Bitcoin’in (BTC) mevcut görünümü hakkında da yorum yaptı.

Analiste göre, KAS Bitcoin kadar açık bir yükseliş yapısına sahip olan tek altcoin. Kaspa, yılın başında 0.00539 dolar seviyesinden başlayarak %1746 oranında bir artışla 0.0995 dolara ulaştı. Analistin paylaştığı grafiğe göre, şu anda 0.1314 dolar seviyesinde işlem gören altcoinin en az 22 kat artışla 3.10 dolara ulaşması bekleniyor.

Bitcoin’e yönelik olarak ise, Credible Crypto, en büyük kripto para biriminin artık 32,000 ila 33,000 dolar aralığına düşme olasılığının çok yüksek olmadığını belirtti. Bitcoin’in geçmiş fiyat hareketlerine benzer bir fiyat hareketi sergilediğini ve bir yükseliş trendi başlamadan önce olduğu gibi şu andaki durumun da benzer olduğunu ifade etti.

Analiste göre, Bitcoin’in 2021’de 11,000 ila 12,000 dolar aralığına düşmeden rekorunu 70,000 doların hemen altında tazelediği ve 2019’da da 4,000 ila 5,000 dolar aralığına düşmeden 14,000 dolara fırladığı örnekleri mevcut. Bu bağlamda, benzer olayların tekrar yaşanma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtiyor.

Credible Crypto, tüm bu senaryoların güçlü bir yükseliş ivmesi sırasında ve önemli fiyat hareketlerinin öne çıktığı dönemlerde gerçekleştiğini ve bu kez de durumun farklı olabileceğini kabul ederken, benzer durumların tekrarlanma olasılığının daha yüksek olduğunu düşündüğünü ifade etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Altcoinler Yükselişte: RNDR Coin Öne Çıkıyor

Sonraki Haber

Helium Coin: IoT Ağları İçin Yeni Kripto Para Birimi

İlgili Haberler