Kripto Piyasasında APE Coin İçin Mega Ralli Beklentisi

Bitcoin Haber

Altcoin piyasası, Bitcoin (BTC) fiyatındaki dalgalanmalardan büyük ölçüde etkileniyor. Kripto para birimlerinin kralı direnç noktasını aşmak için mücadele ediyor ve şu anda 36,500 ile 37,500 dolar aralığında işlem görüyor. Ay sonuna yaklaşırken altcoin piyasasında büyüme görebilmek için BTC talebinde bir artış görmemiz gerekiyor. Bu arada, popüler bir analist metaverse altcoin için büyük bir ralli öngörüyor.

ApeCoin (APE) fiyatı, geçtiğimiz ayın başında 1 dolara düşerek tarihi bir düşük seviye kaydetti. Bu dönem, birçok kripto para birimi için yeni tüm zamanların en düşük seviyelerinin görüldüğü bir dönemdi. Tabandan dönüş yapan APE Coin, 18 Kasım’dan beri yükselen bir trend çizgisi izliyor.

Fiyat, 1.35 dolarlık direnci aşarak bir kez daha 1.56 dolarlık direnci geçti. Yazı yazılırken fiyat 1.47 dolardan alıcı buluyor. Ancak, APE 1.50 dolarlık direncin üzerinde kapanış yapamadı ve bu direnç bölgesinde üçüncü üst fitilini oluşturdu. Bu, satış baskısının hakim olduğunu gösteriyor.

Bazı analistler APE Coin için daha iyimser bir görünüm paylaşıyor. Bu beklenti, düşen direnç trend çizgisinin kırılmasıyla destekleniyor. Genel olarak, uzun vadeli direnç trend çizgilerinden kırılmalar daha büyük rallilere yol açma olasılığı daha yüksektir ve APE fiyatı beklenildiği gibi toparlanamadı. Sosyal medyada takma adıyla bilinen analist Sheldon_Sniper, “Yakında büyük bir ralli gelecek, yeşil bölgede önemli bir alım ve uzun vadede önemli bir fiyat artışı bekliyorum” ifadesini kullandı.

Teknik analistler Elliott dalga sayımlarıyla tahminleri değerlendiriyor ve APE Coin için dalga sayımı neyi işaret ediyor? En olası sayım, APE’nin dip noktasından sonra 5 dalgalı bir yükseliş hareketine başladığını gösteriyor. Eğer sayım doğruysa, fiyat şu anda bu artışın üçüncü dalgasında olmalı. Buna göre, 1.50 doların üzerinde bir kapanış, birinci ve üçüncü dalgalarla karşılaştırıldığında hedeflenen 2.3 dolarlık zirvenin test edilmesini sağlayabilir. Ancak, ikinci dalganın en düşük seviyesi olan 1.27 doların altında bir kapanış, yükseliş tahminini tersine çevirebilir ve 1.1 doları hedefleyebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance ve Kripto Piyasaları Üzerindeki Etkisi

Sonraki Haber

EasyFi’nin Yerel Kripto Para Birimi EASY Coin’in Özellikleri ve Piyasadaki Durumu

İlgili Haberler