Kripto Piyasasında Alım Fırsatları ve Direnç Noktaları

Bitcoin Haber

Ünlü Bitcoin boğası ve popüler analist Michaël van de Poppe, bugün Bitcoin, Ethereum ve Chainlink hakkındaki yorumlarını paylaştı. Analistin kripto sektöründe büyük saygı gören net değerlendirmeleri öne çıkıyor.

Analist Poppe, Chainlink’in Ekim ve Kasım aylarının parlayan yıldızı olduğunu ve düşüşlerin her zaman Chainlink için alım fırsatları sunduğunu belirtiyor. Signifikant artışlardan sonra düzeltmelerin kaçınılmaz olduğunu ve LINK’teki küçük ölçekli düşüşün de bir düzeltme olduğunu vurguluyor.

Analist, Chainlink gibi kripto para birimlerinin boğa koşuları sırasında %10 ila %30 oranında düzeltme yaşamasının çok doğal olduğunu düşünüyor ve piyasa katılımcılarının bu dönemlerde piyasaya girdiğine inanıyor. Bu nedenle, düşüşler her zaman alım fırsatları sunar.

Ethereum’un altcoinlerin kralı olarak analist Poppe tarafından ele alınışında, kritik bir dirençle karşı karşıya olduğu belirtiliyor. Analist, kritik direnç seviyesinin 2.150 dolar olduğunu ve bu seviyenin aşılmasının ETH için ayı piyasasının sonunu işaret edeceğini ifade ediyor.

Analist Poppe’a göre Bitcoin güç göstermeye devam ediyor. Bu güç gösterisi, Chainlink ve Ethereum örneklerinde görüldüğü gibi diğer altcoinler için de geçerli. Analist, bazılarının zaten toparlanmaya başladığını belirtiyor ve Bitcoin’in yükselişinin devam edeceğini, fiyatın kritik direnç noktasına doğru ilerleyeceğini ve 38.000 ila 40.000 dolar aralığının aşılaması gereken büyük bir direnç bölgesi olduğunu düşünüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ICON Kripto Para Birimi ve ICX Coin Satın Alma Rehberi

Sonraki Haber

BlackRock, XRP Coin ETF Başvurusu İle Kripto Para Piyasalarında Yeni Bir Dönemi Başlatıyor

İlgili Haberler