Kripto Piyasalarında CEEK ve LUNA İçin Tahminler

Bitcoin Haber

Kripto yatırımcıları için iyi bir hafta başladı ve makro cephe önümüzdeki 7 gün için sakin geçecek. FED tutanaklarında sürpriz ayrıntılar görülmezse, piyasalardaki toparlanma devam edebilir. Öte yandan, Daan Crypto Trades altcoinler için yeni bir değerlendirme paylaştı. Peki, CEEK ve LUNA için tahminler ne yönde?

Geçtiğimiz haftanın son günlerinde Bitcoin dominansındaki dalgalanmalara Santiment dikkat çekti. BTCD artarken altcoinlerdeki hızlı ralliler durdu, ancak altcoinlerde kısa bir geri çekilmenin ardından rallilerin yeniden başladığı görülebilir. Daan Crypto Trades yakın zamanda şunları söyledi: “Tüm piyasanın aynı anda hareket etmesi için yeterli likidite yok. Bu yüzden bu akışları sık sık görüyoruz, çünkü likidite çok ince bir şekilde dağılmış durumda. BTC yükselmeye başladığında, sermaye boşluğu kapatmak için altcoinlere geri akabilir.”

Öngörülen senaryo gerçekleşirse BTC yeni bir zirveye ulaşacak ve ardından altcoinlerin hareketini göreceğiz.

CEEK Coin Analizi

Önceki analizde vurguladığımız $0.44 tabanına çarptıktan sonra fiyat, orta alanı tekrar hedeflemeye başladı. $0.05 destek olarak kazanılırsa, CEEK Coin fiyatının $0.053 ve $0.055 dirençlerini aşması mümkün olacak. Gerçek bir ralli için, günlük kapanışların $0.056’nın üzerinde olmasını görmemiz gerekecek. Aksi takdirde, fiyatın $0.044 ve $0.033’e düşme riskinden uzaklaşamayacağı görülüyor.

LUNA Coin Tahminleri

Yeni CEO, parçalanmış Terra ekosistemini kaldırmaya çalışıyor. Ancak şu ana kadar somut ve ciddi adımlar atılmadı. Ayrıca, kripto para piyasalarında hızlı ralliler devam ederse, LUNA Coin fiyatında spekülatif ralliler sürebilir. Grafikte de görüldüğü gibi, uzun kuyruklar kar alımıyla istikrarlı geri çekilmeleri yansıtıyor. Uzun vadeli optimizmden uzak olan LUNA Coin fiyatı, kısa vadeli spekülatif hareketlerden kar elde etmeyi hedefleyen yatırımcıların elinde dalgalanıyor. Yatırımcılar, olası aşırı satışlara karşı hazırlıklı olmalı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Uzman Analisti Chainlink ve Fetch.ai İçin Yükseliş Sinyali Veriyor

Sonraki Haber

Shiba Inu’nun Fiyatında Beklenen Yükseliş Sinyalleri

İlgili Haberler