Kripto Piyasaları ABD Adalet Bakanlığı İle Binance Anlaşmasının Etkisi Altında

Bitcoin Haber

Binance ile ABD Adalet Bakanlığı arasındaki anlaşma kripto para piyasalarında dalgalanmalara neden oldu. Hızlı bir düşüşün ardından kripto paralar kendilerini toparladı ve fiyatlar buna göre ayarlandı. Dört kripto paranın fiyat hareketlerine yakından bakalım.

21 Kasım, BNB için oldukça dalgalı bir gündü. Fiyat 272 dolardan 224 dolara düştü ve şu anda 236 dolar civarında. BNB fiyatının 223 doların altına düşmemiş olması olumlu bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Son durumda BNB toparlanma sürecinde.

BNB fiyatı eğer 20 günlük üssel hareketli ortalama seviyesi olan 240 doların üzerine çıkarsa, 265 dolara doğru bir yolculuk mümkün olabilir. Ancak fiyat 223 doların altına düşerse, 203 dolara düşüş bekleniyor.

XRP yaz aylarında 0.98 dolarlık zirve seviyesine ulaşamadı. 20 Kasım’da XRP, 20 günlük üssel hareketli ortalama olan 0.61 dolardan güneye doğru hareket etti ve fiyat 0.57 dolara düştü. XRP şu anda 0.60 dolarda işlem görüyor.

Solana, Ekim ve Kasım’ın yıldızı olarak kabul edilebilir, 22 Kasım’da 20 günlük üssel hareketli ortalama seviyesi olan 51 dolara geri döndü. Bu seviye boğalar tarafından güçlü bir şekilde savunuldu. Solana şu anda 57.83 dolarda işlem görüyor.

21 Kasım’da Cardano için 0.38 doların biraz üzerinde bir düzeltme hareketi yaşandı. ADA, güçlü bir destek seviyesi olan 20 günlük üssel hareketli ortalama seviyesi 0.35 dolara ulaştı. ADA şu anda 0.38 dolarda işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

OpenAI CEO’su Sam Altman’ın Görevden Alınması ve Geri Dönüşü

Sonraki Haber

Justin Sun’dan Dikkat Çeken Kripto Para Transferi

İlgili Haberler