Kripto Paraların Geleceği: AVAX, LUNA ve CEEK Coin Beklentileri

Bitcoin Haber

Kripto para birimlerinin toplam değeri tekrar 1.4 trilyon dolar sınırını aştı ve toplam hacim yaklaşık 50 milyar dolara ulaştı. Şükran Günü nedeniyle, pazartesi gününe kadar hacimler zayıf kalabilir ve pazarlar sürpriz bir alım çılgınlığı olmadıkça yatay bir seyir izleyebilir. Peki AVAX, LUNA ve CEEK Coin için beklentiler neler?

JP Morgan haberleri heyecan vericiydi, ancak yatırımcılar piyasalarda önemli bir dalgalanma beklemektedir. Bu yükseliş ya ralliden önceki son düşüş ya da gerçek bir parabolik rallinin başlangıcı olabilir. Yatırımcılar iki seçenekle karşı karşıya: risk almak ya da kenarda bekleyip olanları gözlemlemek. Hacimlerdeki zayıflık, özellikle altcoinlerde riski azaltma eğiliminde olduklarını gösteriyor.

Şu an AVAX fiyatı 20.8 dolardan alıcı buluyor ve bu hafta risk iştahındaki azalma 23.3 dolardan bir geri dönüşe neden oldu. Eğer fiyat bu bölgeyi geri kazanamazsa, fiyat 19.7 ve 15.5 dolarlara düşebilir.

LUNA Coin fiyatı 0.55 dolardan geri döndü ve spekülatif yatırımcılar, 0.66 doların üzerindeki kapanışlarla yeni zirveleri hedefliyor. Fiyat son yüksek noktadan sonra V şeklinde bir toparlanma yaşarsa veya yatırımcılar bu beklentiyi satın alırsa, 0.78 dolara yeni bir hamle görülebilir. LUNA Coin uzun vadede değersiz bir token olarak kalacak olsa da, bugün birçok değersiz tokenin alıcı bulması göz önünde bulundurulduğunda devam eden ilgi şaşırtıcı değil.

CEEK Coin fiyatı 21 Kasım’da paralel kanalın desteğini kırdı ve şimdi tekrar üzerinde kapanış yapmaya çalışıyor. Kanal içindeki yükselişin engellenebileceğini önceden belirtmiştik. Fiyat üst trend çizgisini aşmış olsa da, üzerinde kapanış yapamadı. Bu, kısa vadeli yatırımcılar tarafından kar alımının hakim olduğunu yansıtıyor. Eğer fiyat 0.0445 doların altında kapanış yapmaya devam ederse, satış baskısı 0.041 ve 0.035 dolarlara doğru devam edebilir. Metaverse alanındaki azalan hype ve SAND Coin’in bile yeterli talebi çekememesi göz önüne alındığında, CEEK Coin gibi tokenlerin parlaması daha az olasıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

IoTeX (IOTX): İnsan ve Makineler için Güvenli Ekosistem

Sonraki Haber

Lido Finance’ın Veri Operatörü InfStones Güvenlik Açığını Giderdi

İlgili Haberler