Kripto Para Yatırımcıları Umutlu: Bitcoin Eylül Ayında Yükselişe Geçebilir

Bitcoin Haber

Kripto para birimi Bitcoin, dar bir aralıkta işlem görüyor ancak yatırımcılar bu durumdan umutlu. ABD enflasyon verisinin yatırımcılarda oluşturduğu korkuya rağmen fiyatlar büyük oranda düşmedi. Yatırımcılar, Bitcoin’in 26.000 dolar seviyesini korumasından dolayı kısa vadeli performans hakkında iyimser. Eylül ayına kıyasla Bitcoin fiyatı %5,5 daha yüksek. Piyasa uzmanları da bu durum hakkında olumlu görüşler dile getiriyor.

Crypto Tony, Bitcoin’in daha yüksek seviyelere ulaştığını ve bu bölgeleri ele geçirdikten sonra daha ileri hedeflere yönelebileceğini belirtiyor. Daan Crypto Trades, genel piyasa dinamiklerinin Bitcoin için değiştiğini ve piyasanın bu hafta farklı hissettirdiğini ifade ediyor.

Diğer yandan, üçüncü analist Skew, Bitcoin hakkında daha temkinli görüşler sergiliyor. Skew, Bitcoin’in günlük yapısının iyi göründüğünü ve hacminin azaldığını, bu yüzden daha düşük seviyelerden önce bir ralli olabileceğini belirtiyor.

Bitcoin fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 26.700 dolar üzerinde yeni bir zirve arıyor. Ancak, DXY’nin yükselişi, son yükseliş konusunda yatırımcıları şüpheye düşürebilir.

Son olarak, CoinGlass’ın verilerine göre, Bitcoin fiyatı en son 2016 Eylül’ünde yeşil geçmişti. Eğer bir istisna olacaksa, Bitcoin bu Eylül’ü de yeşil kapatabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD Üretici Enflasyon Verileri ve FED Faiz Artışlarına Etkisi

Sonraki Haber

Bitcoin’e Olan İlgi Artıyor: Wikipedia’daki Bitcoin Sayfası Yoğun Ziyaret Ediliyor

İlgili Haberler