Kripto Para Sektörü İçin “Hepsi Bir Arada” DeFi Lending Platformu Bank Protocol İle Tanışın

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Bank Protocol, yeni ve her şeyin bir arada olduğu platformu ile kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bank Protocol Nedir?

Bank Protocol, DeFi tabanlı bir lending protokolü olarak ön plana çıkıyor. Genel blockchain ağı üzerinde işlem yapması için tasarlanan açık kaynaklı bir temele dayanıyor. Bank Protocol ile birlikte dijital varlıkların ve kripto para birimlerinin ilk adımdan sonra adıma kadar kredi olarak kullanılabilmesi veya mevduat getirisi elde edilebilmesi hedeflenmekte.

Bank Protocol’ühn temel hedefi ise dijital varlıkları kullanarak mikro kredi kullanımı sağlayabilecek bütün finansal araçlardan faydalanmak ve bunlardan faydalanılmasını sağlamak. Mikro kredi, teminatlı krediler,  ve swap kredileri gibi araçlar ise bunlara dahil konumda. Teminat olarak verilen veya kredi olarak aktarılan milyarlarca dolarlık ABD doları ise alternatif dijital varlıklar sayesinde korunuyor ve dağıtılıyor. Şirket, söz konusu kripto para projelerinin destekçilerinin kendi varlıklarına sahip olma ve bunlar üzerinden gelir elde etme şansını hak ettiğini düşünüyor. Bu sebeple kripto para yatırımcıları sahip oldukları fonları belirli bir gelir elde edebilmek için kredi olarak verebiliyor. BKP token da ağın yönetimini, protokol teşvikini, staking ödüllerini ve en önemlisi ağdaki işlem ücretleri ile kazanç elde etme şansını kullanıcılara sunuyor. Likidasyon yaşandığında veya kredi ödemelerinde yine kazananlar BKP token sahipleri oluyor.

Halka Açık Ön Satış

Bank Protocol tek halka açık ön satışını duyurdu. Ön satışın 23 Aralık tarihinde TSİ 23.00 itibarıyla başlayacağı ve internet sitesinden ulaşılabileceği belirtiliyor. Token başına 2,5 USD değer (630 USD’lik birim fiyat baz alınarak 0,00397 ETH) ile 240.000 BPT satılacak. Kabul edilecek tek kripto para birimi Ethereum olacak ve minimum alış 0,5 ETH iken maksimum alış ise cüzdan adresi başına 25 ETH olarak belirlendi.

Bank Protocol’ün halka açık ön satışı 8 gün veya tüm tokenler satılana kadar sürecek. Ön satış sonrasında Uniswap üzerinde 1 Ocak tarihinde listelenme olacak. Halka açık ön satışın soft cap hedefi 150.000 dolar iken hard cap hedefi 600.000 dolar olarak belirlendi. Tokenmetrics verilerine veya toplanan fonlara buradan bakmak mümkün.

Token Kullanım Alanları

Katılımcılar BKP satın aldıktan sonra bunu stake edebilir ve daha fazla BKP kazanabilir. Staking DApp’i şu an beta versiyonunda piyasaya sürüldü. BKP token hem ağın kendi kripto para birimi hem de kullanıcıların birçok kalemden gelir elde edebileceği bir araç olarak kullanılabilir.

Token Dağıtımı

Genel Satış: 40%

Likidite Madenciliği/Staking Ödülleri: 30%

Uniswap Listelenmesi: 15%

Takım/Danışmanlar 15% (Fully locked for 3 months with Team.Finance)

Softcap: 240 ETH

Hardcap: 950 ETH

Genel Değerlendirme

Token adı: Bank Protocol

Token Sembolü: BKP

Toplam Arz 600,000 BKP (No Minting)

Kontrat Adresi: 0xe1b3ecdf26af3c631715b6a49a74470e306d455b

Denetim şirketi: CERTIK

Topluluğa aşağıdaki linklerden katılabilirsiniz:

İnternet sitesi : https://www.bankprotocol.net/

Twitter : https://twitter.com/BK_Protocol

Telegram : https://t.me/BankProtocol

Telegram Duyuruları : https://t.me/BankProtocolAnn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ünlü CEO: SEC Davası XRP İçin İyi Olmayacak! BTC ve ETH İçin Endişeye Gerek Yok!

Sonraki Haber

Ripple ve SEC Gerilimi: XRP Fiyatında Düşüş Derinleşiyor!

İlgili Haberler