Kripto Para Piyasasında Son Durum: Bitcoin, SHIB, DOGE ve FLOKI Analizi

Bitcoin Haber

Son iki günde, kripto para piyasasında satış baskısı yaşandı. Bitcoin, yazı sırasında 34,870 dolar seviyesinde işlem görüyor ve hedefi günlük bazda 35,000 doların üzerine çıkmak. Bitcoin öncülüğünde altcoinlerin hareketleri de dikkat çekiyor. Peki, meme token piyasasında neler oluyor? Bu yazıda, SHIB, DOGE ve FLOKI’nin grafiklerini analiz edeceğiz.
Shiba Inu ekibi son zamanlarda sessiz. Özellikle Layer-2 projesi Shibarium’ın lansmanından bu yana bu alanda herhangi bir gelişme olmaması, SHIB’ın fiyatını olumsuz etkiliyor. SHIB’ın iki saatlik grafiğindeki kama formasyonu, yükseliş trendi ile birlikte oluştuğu için önemli bir fiyat artışına yol açabilir.
DOGE grafiğinde Nisan ayından beri daralan kama formasyonu yapısı dikkat çekiyor. Özellikle, Elon Musk’ın tweetleri ile birçok dönemde yükseliş yaşayan DOGE, son zamanlarda bu seviye değişkenliğine ulaşamıyor. Son günlerde EMA 200 seviyesinin (kırmızı çizgi) fiyat üzerindeki baskısı, DOGE için olumsuz bir durum yaratıyor.
Son gelişmelerin ardından FLOKI’da satışlar devam ediyor. Haberlerin etkisinin azalmasıyla iki saatlik grafikteki düşüş dikkat çekiyor. Son destek seviyesinde tutunmayı başaran FLOKI için bu alanlar güç kazanma bölgeleri olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX’nin İflas Sürecinde Değerlemesi Artıyor

Sonraki Haber

Kripto Para Analizi: Bitcoin ve Polygon (MATIC)

İlgili Haberler