Kripto Para Piyasasında Ripple (XRP) İçin Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

Bitcoin Haber

Kripto para piyasası, 7 Kasım’daki son haftaya göre daha sakin bir atmosfer yaşıyor. Yazı yazılırken Bitcoin, birkaç denemeden sonra 35.000 dolarlık direnç seviyesini aşamayarak 34.888 dolarda işlem görüyor. Bu durum altcoin piyasasını da etkiliyor. Özellikle son günlerde öne çıkan altcoinlerden Ripple için önemli destek ve direnç seviyeleri nelerdir?

Ripple, günlük grafikteki son yukarı yönlü trendiyle etkisini sürdürüyor. Özellikle Bitcoin’deki yavaşlama, birçok önde gelen altcoin projesinde hacim artışına neden oluyor ve Ripple da bunlardan biri. Ancak, bugünkü düşüşe rağmen, daha önce birçok kez işe yarayan desteği koruyan XRP için kısa vadede olumsuz bir durum görünmüyor.

Ripple için günlük grafikte izlenecek önemli destek seviyeleri şunlardır: 0.6597, 0.6208 ve 0.5970 dolar. Özellikle EMA 7 ve EMA 21 seviyelerinin kırılmasından sonra fiyatın yukarı yönlü hareketinin hızlanması bu alanın önemini vurguluyor. Bu nedenle, günlük kapanışın 0.5970 dolar seviyesinin altında olması XRP fiyatında önemli bir düşüşe neden olabilir.

Ripple için günlük grafikte izlenecek önemli direnç seviyeleri şunlardır: 0.7164, 0.7363 ve 0.7724 dolar. Özellikle, son bar formasyonunda işe yarayan 0.7164 dolar seviyesinin üzerinde bir günlük kapanış fiyatta bir ivme yaratacaktır.

Ripple için dört saatlik grafikteki ilk dikkat çekici formasyon yükselen kanal modelidir. Destek hattının sık dokunuşları bu hattın önemini vurgularken, direnç hattında böyle bir gelişme yaşanmamıştır. Ancak, XRP’nin bir direnç kırılmasından sonra formasyon yapısına dönmesi fiyat üzerinde baskı oluşturabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

LINK Coin: Kripto Piyasasında Yeni Bir Yıldız Parlayabilir

Sonraki Haber

Kripto Piyasasında Meme Token’ları Ne Durumda?

İlgili Haberler