Kripto Para Piyasasında Beklentiler ve Tahminler

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı 34.000 dolar üzerindeki kapanışlarına devam ettiği için yatırımcıların Kasım ayından beklentisi artıyor. Fed cephesinde de ciddi bir negatiflik olmazsa önümüzdeki ay piyasalarda toparlanmanın devam ettiğini görebiliriz. Ekim ayına BTC yazı hazırlandığı sırada %26 artışla devam ediyor. Kasım ise tarihsel performans anlamında ortalama artış bakımından Ekim ayının da ötesinde bir dönemi temsil ediyor.

Yazı hazırlandığı sırada BTC 34.000 dolarda ve günlük kapanışlar daha yüksek seviyelerde devam ediyor. Hacimlerin düşmesi negatif olsa da günlük grafikte 33.720 doların korunması artışın sürebileceğini söylüyor. Ara duraklar olsa da ana destek alanının 31.880 dolar bölgesi olması bekleniyor.

Hacimsiz piyasada BTC fiyatı artarken ETH neden yükselmiyor? ETH yeterince talep göremiyor çünkü hacim yok. ETH fiyatının etkileyici biçimde artması için hacimlerin günlükte 100 milyar dolar üzerinde sabitlenmesi gerek. Fiyata dönerse 1.760 doların destek olarak korunması yükseliş için kritik öneme sahip. Aksi durumda 1.640 ve 1.546 dolara kadar düşüş görülebilir.

Yakın zamanda XRP Coin için 0,583 dolar bölgesinden bahsetmiştik şimdilik fiyat bu alanı geri alamıyor. Uyardığımız 0,53 dolar hedefine koşan fiyat burayı da kaybederse 0,49 ve 0,44 dolara kadar satışlar derinleşebilir. Fakat 0,583 dolar üstü günlük kapanışlar 0,74 ve 1,36 dolar hederlerinin tekrar gündeme gelmesini sağlar. Ara bölgelerse 0,63 ve 0,94 dolarla 1,23 seviyeleridir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Optimism (OP) Coin: Güncel Veriler ve Fiyat Tahminleri

Sonraki Haber

Kripto Paralar Suçun Finans Kaynağı mı?

İlgili Haberler