Kripto Para Piyasası Noel’de Toparlanabilir: Kripto Para Yatırımcısı Chris Burniske’den Beklenti

Bitcoin Haber

Placeholder Capital’in ortağı Chris Burniske, kripto para piyasasının Eylül ayında yaşadığı zorlukların ardından, Noel zamanında bir toparlanma olabileceğini belirtti. Burniske, kısa vadede yukarı yönlü bir kırılma olasılığının düştüğünü, ancak bir “Noel Baba rallisi” beklendiğini ifade etti. Burniske, bu düşüşün birçok faktörün etkisiyle geride kalacağını belirtti.

Ünlü kripto para yatırımcısı, kripto para piyasasının bir süre daha negatif volatilite gösterebileceğini belirtirken, yatırımcılara sabırlı olmalarını önerdi. Burniske, piyasanın kontrolü dışındaki birçok değişkenle birlikte blockchainlerin gelişiminin genel olarak yukarı yönlü olduğunu belirtti.

Burniske, kripto para piyasasının bir sonraki boğa döngüsünün daralmasının ardından küresel likiditedeki genişlemeye ihtiyaç duyacağını belirtti. Ayrıca, kripto para piyasasındaki düşüşün temelinde bu daralmanın yattığına dikkat çekti.

Küçük anlatıların her zaman piyasaları açıklamak için ortaya çıktığını belirten Burniske, daha büyük, temel etkenlerin gözden kaçırılmaması gerektiğini ifade etti. Burniske, daha önce, özel yatırımcıların kripto para piyasasının yeniden güç belirtileri göstermeye başlamasıyla piyasaya daha fazla yatırım yapmaya başlayacaklarını öngörmüştü.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Litecoin’de Beklenen Hareket Başladı: LTC’nin Durumu Ne?

Sonraki Haber

Bitcoin’in Yeni Adresleri 2 Yılın Zirvesinde: Yükseliş Sürer Mi?

İlgili Haberler