Kripto Para Piyasalarında Cardano (ADA) Coin’in Potansiyeli

Bitcoin Haber

Son dönemde durgunluk yaşayan kripto para piyasalarında yatırımcılar temkinli hareket ederken, bazı altcoinler önemli hareketlerin eşiğinde görülüyor. Cardano’nun (ADA) fiyatı düzeltici bir formasyon içinde işlem görüyor ve çift dipli bir yükseliş formasyonu oluşturdu. Ancak, fiyatın 0,26 dolar seviyesini geri alması bekleniyor.

14 Temmuz’dan bu yana fiyat hareketi azalan bir paralel kanal içerisinde bulunan Cardano, düşüşün düzeltici olduğunun sinyallerini veriyor. Bu durumda kanaldan yukarı yönlü bir kopuş bekleniyor. Bu kopuş tahminine ek olarak fiyat, 14 Ağustos’tan bu yana bir çift dip formasyonu oluşturuyor. Bu formasyon, genellikle yükseliş trendinin tersine dönmesine yol açar.

Olası fiyat kırılması durumunda Cardano’nun değeri %30’luk bir artışla 0,32 dolara ulaşabilir. Ancak, tersi senaryoda 0,2 dolarlık destek hattına %20’lik bir düşüş yaşanabilir. Kısa vadeli grafik okumaları hem yükseliş hem de düşüş sinyalleri gönderiyor.

Cardano’nun kısa vadeli azalan direnç çizgisinden çıktığı görülüyor. Ancak, hala 0,25 dolarlık yatay alanın altında işlem görüyor. Bu nedenle bir yükseliş eğilimi düşünmek için bu seviyenin geri kazanılması gerekiyor.

Sonuç olarak, Cardano yatırımcıları için sıradaki durum, 0,26 dolar altında ikna edici kapanışlar yapılıp yapılmayacağına bağlı olacak. Yukarı yönde kırılma durumunda yüzde 30 artış beklenirken, tersi senaryoda yüzde 20 kayıp yaşanabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

IOTA’nın Arzı Artıyor: Fiyatlar Yüzde 5 Düştü

Sonraki Haber

Japonya’da Kripto Para Düzenlemeleri: Yeni Şirketler Kripto Para ile Fon Artırabilecek

İlgili Haberler