Kripto Para Borsası Bittrex Global’de Nasıl Hesap Oluşturulur?

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bittrex Global, dünyanın en güvenli kripto para işlem platformlarından biridir. Bittrex’in en ileri teknolojisine dayanan Bittrex Global, hem profesyonel hem de yeni başlayan kullanıcılar için kurumsal düzeyde bir deneyim sunuyor. Şirketin ana merkezi Zürih finans merkezinin hemen yakınında yer alan Lihtenştayn Prensliği’nde bulunmaktadır.

Bittrex Global’de Hesap Açma

1- Hesap kayıt işlemini başlatmak için şu adrese gidin: kayıt ol 

Uygun Hesap Türü düğmesini seçerek Kişisel veya Kurumsal hesap oluşturmak isteyip istemediğinizi seçin.

Not: Kurumsal hesap seçimleri için burada bulunan Bittrex Global Kurumsal Hesap başvuru süreci daha fazla bilgiye yönlendirecektir: https://bittrexglobal.zendesk.com/hc/en-us/articles/360009623960-Corporate-Account-Request

2- E-posta adresinizi E-posta adresi alanına girin. Bu aynı zamanda Bittrex Global kullanıcı adınız olacaktır.

3- Parola alanına bir parola girin. Parolalar en az 8 karakter uzunluğunda olmalıdır. Parola güvenliğini artırmak için, harfler ve simgeler dahil 12 veya daha fazla karakterden oluşan bir parola oluşturmanız önemle tavsiye edilir.

4- Hesap Oluştur’u tıklayın. Size bir doğrulama e-postası gönderilecektir. E-posta gelen kutunuza gidin ve e-posta adresinizi doğrulamak için e-postadaki “E-postayı Doğrula” bağlantısını tıklayın.

5- E-posta adresinizi başarıyla doğruladıktan sonra, Hizmet Şartlarını dikkatlice incelemeniz istenecektir. Bir Bittrex Global hesabına sahip olmak ve kullanmak için TÜM koşulları ve kısıtlamaları okuduğunuzda, anladığınızda ve kabul ettiğinizde Şartları Kabul Et tıklayın.

6- Ardından, Temel Profil Bilgilerinizi göndermeye yönlendirileceksiniz. LATIN (İngilizce) karakterli bir klavye kullanarak TÜM alanları doldurun. Diğer dillerdeki karakterler ve semboller işlenemez ve doğrulama işleminin başarısız olmasına neden olur.

Not: İsimler doğrudan kimliğinizden okunacak ve profilinize girilecektir.

7- Kimlik Doğrulama’ya geçmek için Devam’ı tıklayın. Tüm Bittrex Global hesapları devlet tarafından verilen kimlikle doğrulanmalıdır. 

Bittrex Telegram Grupları: Bittrex duyuru grubu – Bittrex sohbet grubu – Bittrex Twitter 

Bir Bittrex Global hesabı oluşturma ve doğrulama işlemi, yetkisiz erişimi önlemek ve Bittrex Global hesabınızı korumak için birden fazla güvenlik önlemi içerir. Lütfen sabırlı olun ve tüm talimatları dikkatli bir şekilde uygulayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Kaç Tane Bitcoin Milyoneri Var? 

Sonraki Haber

Ethereum Araştırmacısından Yatırımcıları Üzecek Açıklamalar

İlgili Haberler