Kripto Para Analistlerinden Farklı Tahminler

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında fiyatların şekillenmesi birçok faktöre bağlıdır ve bu durumu takip etmek yatırımcılar için zordur. Ancak, kripto para uzmanları farklı bakış açıları sunarak yatırımcılara yardımcı olmaktadır. Bu makalede, farklı analistlerin tahminleri ele alınmaktadır.

Analiste göre, yatırımcılar, uzmanların geleceği göremediklerinin farkında olarak, kendi önyargılarını bozmadan farklı görüşleri incelemeli ve analistlerin stratejilerine birebir uymak yerine, kendi stratejilerini oluşturmalıdırlar. Matthew Hyland ve Titan of Crypto gibi analistler, kripto para piyasasında olası bir ralliye dikkat çekerken, Bluntz gibi analistler, yükselişe inanmanın zor olduğunu belirtmektedir.

Rekt Capital, daha önce Bitcoin’in daha da düşeceğini öngören bir analistken, şimdi bu görüşten uzaklaşmış ve 20.000 doların en kötü durum senaryosu olduğunu belirtmiştir. CrediBULL ve Mark Cullen gibi analistler ise Bitcoin’in 20.000 dolara düşme ihtimalinin neredeyse sıfır olduğunu ve yeni test senaryolarına dikkat çekiyorlar. Bu bilgiler, kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez ve yatırımcılar kendi araştırmalarını yaparak işlem yapmalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Fed Faiz Kararı ve Kripto Para Piyasaları

Sonraki Haber

Kraken, 42.000 Kullanıcının Verilerini ABD İç Gelir Servisi ile Paylaşacak

İlgili Haberler