Kripto Para Analisti Solana’nın Düşüşünü ve Bitcoin Beklentilerini Paylaştı

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Rekt Capital, Ethereum’un rakibi olarak görülen Solana’nın (SOL) keskin bir düşüş olasılığına dikkat çekti ve yatırımcıları uyardı. Analist aynı zamanda Bitcoin (BTC) için beklentilerini paylaştı.
Rekt Capital, eğer Solana belirli bir seviyeyi destek haline getiremezse, bir önceki fiyat modelini aşağı doğru takip edebileceğini belirtti. SOL hakkında yaptığı uyarıda, eğer tarih kendini tekrarlarsa, SOL’un $42.86’nın üzerine çıkmazsa $30’a kadar düşebileceğini belirtti.
Ayrıca analist, popüler altcoin’in fiyatının $42 seviyesinin altında ne kadar uzun süre işlem gördüğüne bağlı olarak, beklenen düşüşün olasılığının arttığını vurguladı. Solana’nın şu anda yaklaşık $42.86’nın üzerinde bazı yukarı doğru fitiller ürettiğini, bir düzeltme gösterdiğini belirtti. Eğer bu direncin altında kalırsa, SOL zamanla daha derin bir düzeltme yaşayabilir.
Rekt Capital, Bitcoin’e de bakarak, yaklaşan blok ödülü yarılanması öncesinde en büyük kripto paranın $42,000 civarında düşen direnç trend çizgisine doğru yükselmesini beklediğini belirtti. Analiste göre, BTC yarılanma sonrası bu trend çizgisini (siyah) muhtemelen yeniden test edecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Durgunluk Dönemine Girdi

Sonraki Haber

Cheeky Crypto’nun Cardano (ADA) Analizi

İlgili Haberler