Kripto Para Analisti Pentoshi, Altcoin Rallisi Öngörüyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Pentoshi, 2021 yılında Bitcoin’in hangi seviyede zirveyi göreceğini başarıyla tahmin eden bir analisttir. Şimdilerde ise altcoin’lerin güçlü bir ralli için hazırlık yaptıklarını düşünüyor ve izleme listesindeki 4 altcoin’i önemli seviyeleri işaretleyerek yorumluyor. Pentoshi, bazı altcoin’lerin kısa vadede altı haftaya kadar sürebilecek bir yükseliş trendi içinde hareket edebileceklerini öne sürüyor.

Analistin izleme listesindeki 4 altcoin’den ilki, merkeziyetsiz türev borsası Injective (INJ). Pentoshi, INJ’nin alım için uygun olmadığını, çünkü fiyatının iki bölge arasında sıkıştığını belirtiyor. İkinci altcoin ise Rollbit’in yerel varlığı RLB. Analist, RLB’nin yükseliş trendini teyit etmek için daha yüksek bir tepe kaydetmesi gerektiğini belirtiyor.

Üçüncü altcoin, Layer 2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). Pentoshi, MATIC’in kısa vadede 0,74 dolara kadar çıkma şansı olduğunu düşünüyor. Son altcoin ise yapay zeka (AI) altcoin’i Fetch.AI (FET). Pentoshi, FET’in önemli bir direnç seviyesini aştığını ve bir yükseliş trendinde olduğunu belirtiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Trezor Kimlik Avı Saldırılarına Karşı Harekete Geçti

Sonraki Haber

Bitcoin’in Geleceği: Analistlerin Yorumları ve Beklentiler

İlgili Haberler