Kripto Para Analisti Bitcoin ve Ethereum’da Yeni Zirve Noktalarını İşaretliyor

Bitcoin Haber

Coin Bureau’nun sunucusu ve kripto para analisti Guy Turner, Bitcoin’in (BTC) azalan getiri yasasından muaf olmadığı konusunda uyararak bir sonraki boğa piyasası sırasında en büyük kripto paranın ulaşabileceği zirve noktasını öngördü. Turner, Bitcoin’in bir sonraki boğa piyasası sırasında mevcut seviyeden yaklaşık yüzde 250 oranında yükselebileceğini ifade etti.

Turner, Bitcoin’in tarihsel kazançlarına dayanarak, bir sonraki zirve noktasının 120 bin dolar olabileceğini belirtti. Analist, Bitcoin’in zaman içinde azalan getiriye sahip olduğunu, bu durumun her olgunlaşan varlık için normal olduğunu söyledi.

Analist, Bitcoin’in geleceğine yönelik değerlendirmesinde, BTC’nin kilit bölgesinin bu döngü için 40 bin dolar olduğunu, bu seviyenin bir sonraki blok ödülü yarılanmasından sonra BTC madenciliği yapmanın maliyetinin kabaca 40 bin dolar olduğunu belirtti.

Turner, altcoin kralı Ethereum (ETH) için de bir sonraki zirve noktasını işaretledi. Analist, Ethereum’un bir sonraki boğa piyasasında mevcut seviyeden yaklaşık yüzde 726 oranında yükselebileceğini öngördü.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Artmaya Devam Ediyor

Sonraki Haber

Tayvan Parlamentosuna Kripto Para Yasa Tasarısı Sunuldu

İlgili Haberler