Kripto Dünyasında Heyecan Verici Gelişme: OKX ve Polygon İş Birliği

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasının yükselişiyle birlikte, özellikle kripto para topluluğu için heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Twitter’da WuBlockchain adı altında paylaşımlar yapan Colin Wu, ünlü kripto para borsası OKX ve Polygon hakkında ilgi çekici bir duyuru yaptı. Bu duyuruya göre, alandaki iki öncü şirket önemli bir iş birliğine imza atacak.

Colin Wu’nun 13 Kasım’da Twitter üzerinden paylaştığı bilgilere göre, kripto para borsası OKX ve Polygon, kullanıcılara Polygon ZK L1 ağını tanıtacak şekilde iş birliği yapacaklar. Bu gelişme, blockchain sektörünü de yakından ilgilendiren bir adım olarak görülüyor ve OKX borsasının yerel tokeni olan OKB’nin sahipleri için sevinç kaynağı olacak. İş birliği kapsamında, OKB tokeni, başlatılacak olan ZK L1 ağının yerel tokeni olacak.

Bu iddia ile birlikte, OKB’nin fiyatı zaten ivme kazanmaya başladı. OKB tokeni, OKX borsası tarafından sunulan bir tokenize yatırım aracı olarak tanıtılabilir. İki saatlik OKB grafiğinde dikkat çeken yapısal oluşum, yükselen kanal formasyonudur. Colin Wu’nun duyurusundan önce destek çizgisine dokunan OKB için haber zamanlaması oldukça dikkat çekici.

OKB için takip edilmesi gereken destek seviyeleri sırasıyla 61.90 dolar, 59.85 dolar ve 57.10 dolardır. Özellikle, 57.10 dolar seviyesinin altında iki saatlik bir bar kapanışı olursa, bu formasyon yapısında bir kırılma meydana gelebilir ve fiyat 52.02 dolar seviyesindeki EMA 200 seviyesine (kırmızı çizgi) dokunabilir.

OKB için not edilmesi gereken direnç seviyeleri ise sırasıyla 64.13 dolar, 66.14 dolar ve 69.73 dolardır. Özellikle 64.13 dolar seviyesi, en son bar formasyonunda önemli bir engel olarak öne çıkıyor. Fiyatın bu seviyeyi aşması için OKX Borsası ve Polygon’dan bir duyuru bekleniyor olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Swerve Coin: Curve Finance’nin Adil Alternatifi

Sonraki Haber

Goldman Sachs ve BNP Paribas’dan Blockchain Şirketi Fnality’e Büyük Yatırım

İlgili Haberler