Kripto Dünyasında Evergrande Alarmı! Yatırımcıların Yeni Adresi Güvenilir Projeler

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Zor durumdaki Çinli emlak şirketi Evergrande’nin hisseleri Hong Kong’da bir buçuk yıldır işlem gördüğü ilk günde neredeyse yüzde 80 değer kaybetti.

Pekin’in emlak firmalarını baskı altına almasıyla hisseler son üç yılda değerinin yüzde 99’undan fazlasını kaybetti.

Dünyanın en büyük ikinci ekonomisini tehdit eden emlak piyasası krizinin merkezinde yer alan Evergrande’in yaşadığı her krizde ise kripto dünyasında da çalkalanmalar oluyor. Şirketin iki sene önceki krizinde de iflas çanları çalarken, o dönem de Tether şirketinin Evergrande ticari senetlerine sahip olduğu iddia ediliyordu. Ancak Tether ise bu iddiaları reddetmişti.

Evergrande’nin 18 Ağustos’ta yaptığı iflas koruma başvurusu sebebiyle de kripto paralarda büyük düşüş yaşanmaya başlamıştı.

Hal böyleyken yatırımcılar da güvenilir projelere yönelmeye başladı.

Elon Musk’ın Yeni Gözdesi Wall Street Memes (WSM)

Wall Street Memes, iddialara göre, 2023 meme coin ön satışlarında önemli bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Ön satış etkinliğinde 25 milyon doların üzerinde başlangıç sermayesi toplayarak kayda değer bir başarı elde etti.

Wall Street Memes, topluluğun duygularından başarılı bir şekilde yararlandı. Proje, TradFi’nin açgözlülüğü ve umursamazlığıyla dalga geçerken yatırımcıları bir araya gelmeye teşvik ediyor.

Proje bir dizi meme üretti ve Twitter’da 265 binden. WSM, Twitter’ın sahibi ve meme kralı olarak da bilinen Elon Musk’ın da dikkatini çekti.

https://twitter.com/elonmusk/status/1636924379086077954

Musk projenin birçok meme’ini retweetlerken çok kez de tweet’lere yanıt verdi. Bu da yatırımcıları Wall Street Memes token satın almaya itti.

Wall Street Memes, viral içerik akışını nasıl sürdüreceğini bilen bir proje ekibi tarafından yönetiliyor. Aynı geliştiriciler 2021 yılında Wall Street Bulls NFT koleksiyonunu üretmiş ve bu koleksiyon 30 dakika içinde tükenmişti.

Heyecanla Beklenen Wall Street Memes Lansmanı

Projenin sadece yaklaşık 1 ay içinde birkaç üst düzey borsada merakla beklenen lansmanına yönelik kasıtlı hazırlığı göz önüne alındığında, coşku haklı gibi görünüyor olabilir. Yüksek işlem hacimleri ve piyasa faaliyetlerinde kayda değer bir artış için olası bir katalizör olarak görülen yaklaşan borsa listesi önemli bir potansiyel taşıyor.

En son stake güncellemesinde, toplam stake edilen WSM miktarı 212 milyonu aşarak tahmini yüzde 94’lük bir APY sunarken, proje blok başına 75 ödül sağlıyor ve toplam WSM token arzı 1,6 milyara ulaşıyor.

Bu yüksek katılım düzeyi, proje lansmanları sırasında sıklıkla gözlemlenen aşırı piyasa dalgalanmalarını potansiyel olarak hafifleterek gelişmiş istikrar ve esneklik için temel oluşturuyor.

Kararlı bir geliştirme yaklaşımı ve beklenen 2024 boğa piyasası ile Wall Street Memes, ilk aşamalarının ötesinde uzun vadeli başarı potansiyeli sergiliyor.

Bu yeni kripto para birimi şu anda son ön satış aşamasında ve yatırımcılara 0,0337 dolar fiyatla WSM satın almak için son bir şans veriyor. Ön satış sona erdikten sonra, proje ekibi WSM’yi birden fazla önemli kripto borsasında listelemeyi planlıyor.

https://twitter.com/elonmusk/status/1649784663924244482

Gelişmiş Yapay Zeka Teknolojisi İle Finansal Tahmin Sunan Proje: yPredict

Diğer güvenilir projenin ismi ise iddialara göre yPredict. Bu platform, trader ve yatırımcılara alternatif veri kaynaklarından elde edilen veri odaklı içgörüler ve analitik ölçümler sunarak finansal tahmin piyasasında devrim yaratmayı amaçlıyor.

Platform, gerçek zamanlı alım satım sinyalleri, duyarlılık analizi ve 25’in üzerinde grafik modelini kapsayan bir dizi gelişmiş özelliğe sahip. Bu araçlar, en iyi yapay zeka geliştiricilerinden ve nicel analistlerden bazılarının görüşleriyle tasarlanıyor.

Ancak yPredict’in vizyonu sadece kripto alım satım analitiğinin ötesine uzanıyor. İçerik ekiplerine yardımcı olacak yapay zeka araçları yaratma girişiminde bulunuyorlar.

Ayrıca yPredict, belirli dijital varlıklar için en etkili göstergeleri belirleyerek verileri işlemek için yapay zeka teknolojilerini kullanıyor. Yapay zeka, makine öğrenimi, haberlerden ve sosyal medyadan veri madenciliğini entegre edip tahminlerde bulunuyor.

Platform, blok zinciri entegrasyonu yoluyla güvenlik, şeffaflık ve merkezsizcilik sağlıyor. Akıllı sözleşmeler tahminleri, işlemleri ve analizleri blok zincirine değişmez bir şekilde kaydederek potansiyel veri tahrifatını ortadan kaldırırken ve trader’lar ile yatırımcılar arasında güveni artırıyor.

Özellikle bu güven unsuru birçok kişinin yPredict token satın almak için araştırmalar yapmasına sebebiyet veriyor.

Platformun beta sürümü kısa süre önce tanıtıldı ve kullanıcılar bekleme listesi aracılığıyla yeteneklerini keşfetmeye davet edildi.

YPRED Başarılı Ön Satışı

Yedinci aşamasına ilerleyen YPRED ön satışı halihazırda 3,6 milyon dolardan fazla fon sağlamış durumda ve şu anda tokenlerin her biri 0,1 dolar oranında sunuluyor. Bu aşamada yatırım yapanlar, borsada ilk kez işlem görmeye başladığında token değerinde öngörülen yüzde 20’lik bir artışa tanık olacak.

Beklenen 0,12 dolarlık listeleme fiyatı, önde gelen borsa BitMart tarafından halihazırda onaylandı. 1 milyar maksimum arzın yüzde 80’ine ön satış aşamasında erişilebilirken, bu tokenlerin yüzde 50’si token oluşturma etkinliği sırasında açılacak. Ayrıca sabit üst sınır 6,5 milyon dolar olarak belirlenecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu’nun Blockchain Platformu Shibarium Büyük Başarı Yakaladı

Sonraki Haber

Binance, Yeni Kripto Para Birimi Forta’yı Listesine Ekliyor

İlgili Haberler