Kripto Dünyasında BLUR Token Airdrop Fırtınası

Bitcoin Haber

Kripto para dünyasında, airdrop bedava token dağıtımı anlamına gelir. Kripto projelerinin topluluklarını inşa etmek için kullandığı bir yöntemdir. Son zamanlarda, BLUR token’ın ikinci airdrop etkinliğinde önde gelen kripto oyuncuları dikkat çekici yatırım işlemleriyle avantaj elde ettiler.

30 dakika önce, 0x385 cüzdan adresi, bilinen diğer adıyla 深大高财生.eth, 4,677,000 BLUR token’ı OKX borsasına gönderdi. Gönderilen token’ların değeri 1,460,000 dolar ediyor. Bu hamle, BLUR kripto parası etrafında gerçekleşen airdrop token’ların son dağıtımını takip ediyor ve yoğun bir aktivite yaratıyor.

Devam eden ikinci BLUR airdrop etkinliği, toplamda 307,600,000 BLUR token’ın dağıtımını içeriyor ve bu dağıtımın değeri yaklaşık 103 milyon dolar.

BLUR token’larının popülaritesi, çeşitli katılımcılar tarafından toplam dağıtımın %55’ini oluşturan 169 milyon BLUR token’ın birikimiyle kanıtlanıyor. Bu dikkate değer birikim, BLUR’un benzersiz değer teklifine yönelik kripto topluluğu içindeki artan ilgi ve heyecanı yansıtıyor.

Airdrop heyecanına ek olarak, kripto alanının önde gelen katılımcılarından Wintermute, 50 dakika önce 8,700,000 BLUR token’ını OKX’e yatırdı. Yatırılan token’ların değeri 2,600,000 dolar ediyor. Bu hamle, BLUR token’larına ilgi duyan çeşitli oyuncuları ve böyle etkili işlemlerin merkezi olarak borsanın rolünü vurguluyor.

Wintermute ve 0x385 gibi önemli oyuncuların BLUR token airdrop’una katılımı dikkat çektiğinden, bu gelişmeden sonra BLUR token fiyatında önemli dalgalanmalar meydana geldi. Fiyat 0.36 dolardan 0.30 dolara düştü. Yazı yazılırken, BLUR token 0.3272 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Dogecoin Uzay Yolculuğuna Çıkıyor

Sonraki Haber

FTX ve Alameda’nın Kripto Dünyasını Sarsan Para Transferleri

İlgili Haberler