Kripto Balinaları XRP Piyasasında Büyük Hareketler Yapıyor

Bitcoin Haber

21 Kasım itibarıyla, kripto para birimi XRP, balinaların son yirmi dört saat içinde büyük miktarda tokeni yeniden dağıtmalarıyla kripto meraklılarının ilgisini çekti. XRP ile ilgili olarak üç balina hareketi, CEX’e ve bilinmeyen cüzdanlara token transferleri, geniş kripto piyasalarında dikkat çekti. Aynı zamanda, yazı yazılırken XRP fiyatı küçük bir düşüş yaşadı.

Whale Alert, bir blockchain izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, XRP yatırımlarıyla ilgili olarak son yirmi dört saat içinde üç büyük balina hareketi dikkat çekti. Özellikle, kripto yatırımcılarının ve yatırımcılarının dikkatini çeken ilk balina hareketi, önde gelen ödeme ağı ve para değişim şirketi Ripple’dan rJqiMb94hy…W8AzELa8nE adresine sahip bilinmeyen bir cüzdana 90 milyon XRP tokeni transfer etti. Transfer edilen tokenler yazı yazılırken 55,24 milyon dolar değerindeydi.

Ek olarak, kripto meraklılarının dikkatini çeken başka bir balina işlemi, bilinmeyen rJqiMb94hy…W8AzELa8nE cüzdanından başka bir bilinmeyen cüzdana rP4X2hTa7A…7XZ63sKxv3 adresine 85 milyon XRP transferini içeriyordu. Transfer edilen miktar 51,99 milyon dolar eşdeğerindeydi.

Yukarıda belirtilen bilinmeyen cüzdanlara token transferlerinin yanı sıra, XRP’yi CEX’e aktaran önemli bir balina da kripto piyasa katılımcılarının dikkatini çekti. r4wf7enWPx…5XgwHh4Rzn isimli cüzdan, tanınmış kripto para borsası Bitstamp’a 25,50 milyon XRP transfer etti.

Yazı yazılırken, XRP fiyatı %0,23’lük nispeten mütevazı bir artışla 0,61392 dolar seviyesine ulaştı. Ayrıca, token fiyatı geçen hafta %8,13’lük önemli bir düşüş yaşadı. Balinalar XRP’yi biriktirmeye devam ederken, veriler tokenin piyasa yapısında bir hareketlilik olduğunu gösteriyor. Ayrıca, X uygulaması hakkındaki yorumlarıyla dikkat çeken analist Dark Defender, XRP’nin yaklaşan bir toparlanma için hazırlıklarını tamamlamış olabileceğini iddia etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasalarında Güncel Durum: SOL ve CHZ Analizi

Sonraki Haber

Binance ve Kripto Piyasaları Üzerindeki Etkisi

İlgili Haberler