Kripto Analisti Rekt Capital’dan Bitcoin ve Altcoinler İçin Pozitif Beklentiler

Bitcoin Haber

Kripto analisti ve yatırımcılar tarafından takip edilen Rekt Capital, iki önde gelen altcoin projesine yönelik genel olarak boğa eğilimli olduğunu açıkladı. Analist ayrıca Bitcoin (BTC)’nin güncel durumuna ilişkin yorumlarda bulundu.

Rekt Capital, sosyal medya platformu X (eski adıyla Twitter) üzerinden takipçilerine, geçmişin tekrar etmesi durumunda BTC için önümüzdeki aylarda iki farklı senaryonun ortaya çıkabileceğini söyledi. Analiste göre, 2016 olaylarının tekrarlanması halinde Bitcoin’in blok ödülü yarılanmasına kadar yatay bir hareket sergileyebileceği, 2019 olaylarının tekrarlanması durumunda ise 2024 blok ödülü yarılanmasına doğru önemli bir geri çekilme yaşayabileceği öngörüsünde bulundu.

Bitcoin’de blok ödülü yarılanması, madencilik ödülünü blok başına %50 azaltır. Bir sonraki blok ödülü yarılanmasının Nisan 2024’te gerçekleşmesi bekleniyor.

Dogecoin (DOGE) ve Ocean Protocol (OCEAN) gibi altcoin projelerini de değerlendiren Rekt Capital, en büyük memecoin olarak bilinen DOGE’un artık yükseliş trendinde olduğunu onayladığını belirtti. Analist, DOGE’un kanalın altından yüzde 50’den fazla yükseldiğini ve kanaldan kesin bir çıkış yaptığını ifade etti.

Son olarak Rekt Capital, kullanıcıların verilere erişmesini ve yapay zeka (AI) kullanarak verileri gelire dönüştürmeyi amaçlayan Ocean Protocol (OCEAN)’u inceledi. Analiste göre, OCEAN çok daha güçlü bir yükseliş sinyali veriyor ve fiyat istikrarının ardından 0.48 dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Günlük İşlem Ücretleri Ethereum’u Geçti

Sonraki Haber

Yearn Finance YFI Tokenı Hızlı Yükselişi ve Ani Çöküşü

İlgili Haberler