Kripto Analisti ‘Polygon Katili’ Aribtrum Hakkında Uyarıda Bulundu!

Bitcoin Haber

Popüler bir kripto analisti, yatırımcıları Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Arbitrum (ARB) için yeni başlatılan token’ın gelecekteki olası fiyatı konusunda gerçekçi olmaları konusunda uyarıyor.

ARB Uyarısı

Yeni bir YouTube videosunda, InvestAnswers’ın anonim sunucusu, ARB’nin 100 dolara fırlama olasılığı hakkındaki “yanlış umut” internet sohbetine karşı çıkıyor:

Eğer bu gerçekleşirse, Arbitrum’un tam seyreltilmiş piyasa değeri 1,3 trilyon dolar olacaktır. Asla buna değmeyecek, tamam mı? Her şeyi bir perspektife oturtun. Okuduklarınıza dikkat edin ve rakamlarınızı bir peçetenin arkasına yazın, ‘Bir şeyi bir dolara alıp 100 dolara satabilirim’ demeyin. Hayır, böyle bir şey olmayacak.

InvestAnswers, 443.000 abonesine Arbitrum‘un aşırı derecede merkezileşmiş olmasından, balinaların elinde yoğunlaşmasından ve token dolaşımının %87,2’sinin hala açılmamış olmasından endişe duyduğunu söylüyor.

ARB Fiyatı

InvestAnswers sunucusuna göre, Arbitrum 13 milyar doların üzerinde tamamen seyreltilmiş bir piyasa değerine sahip ve bu değerin Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) gibi diğer yerleşik büyük hacimli altcoinlerin tamamen seyreltilmiş piyasa değerinden daha büyük olduğunu belirtiyor.

Arbitrum geçtiğimiz hafta ilk airdrop’unu gerçekleştirerek token arzının %12,75’ini dağıttı. Varlık, lansman sırasında 5,04 $ civarında işlem görürken yalnızca birkaç saat sonra 1,19 $ civarına hızla düştü.

Bu yazının yazıldığı sırada ARB 1,16 dolardan işlem görüyordu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Arzının Yaklaşık Yüzde 90’ı Kripto Borsaları Dışında Tutuluyor

Sonraki Haber

Bitcoin’de Dikkat Çeken Hareketler! 29.000 Dolar!

İlgili Haberler