Kredi Kartı ile Bitcoin Alınabilecek Siteler

Bitcoin Haber

Bitcoin ve kripto paralara giriş yapmak isteyen kullanıcılar basit bir yol olduğu için ilk olarak kredi kartıyla Bitcoin veya diğer kripto paraları satın almak isterler. Çünkü genellikle en kolay yollardan biri budur. Orta ve küçük miktarlı satın alımlar için kolay ve hızlı olduğundan dolayı kredi kartıyla bitcoin almak tavsiye edilir.

Kredi kartı ile kripto para

2013 yılından beri hizmet veren kripto para borsası Cex.io belkide bu konuda en iyi hizmeti veren site olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli teknik altyapısı, sorunları hızlı çözen ekibiyle destek hizmetlerinde gerçekten iyi iş çıkardığını söylemek yanlış olmayacaktır. Cex.io’dan güvenli bir şekilde kredi kartıyla bitcoin, ethereum, ripple, stellar ve bitcoin cash satın alabilirsiniz.Kredi kartı ile bitcoin alınan siteler

Kredi kartı ile bitcoin alımı

Cex.io’ya üye olduktan sonra hızlı bir şekilde Visa ve Mastercard özellikli kredi veya banka kartlarıyla deposit yapmak (para yatırmak) mümkün. Kredi kartıyla veya banka kartıyla muadillerine göre çok düşük komisyon oranıyla, hatta piyasadaki en az kesinti ile hesabınıza USD veya EURO yatırabilirsiniz. Site içerisinde kredi kartınızı bir kez onaylatmak yeterli, daha sonraki yapacağınız tüm işlemler için önceden onaylattığınız kartınızı kullanabiliyorsunuz.

Kredi kartı ile xrp alma

Deposit yapma işlemi ise bir kaç dakika içerisinde gerçekleşiyor ve hesabınızda yatırdığınız USD veya EURO miktarını hemen görebiliyorsunuz. Sonrasında Trade kısmına giderek paranızı Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash veya Ripple XRP’ye çevirebilirsiniz.

Kredi kartı ile bitcoin alma onaysız

Kullanıcı hesapları Basic, Verified ve Verified Plus olarak istediğinize göre değişiyor, günlük limitlerinizi arttırmak için Verified Plus onayı yapmanız önerilir. Bu şekilde günlük $10,000 olmak üzere aylık $100,000’a kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Onaylı olmayan (Basic) kullanıcılar ise günlük $1,000 olmak üzere aylık $3,000’e kadar işlem yapabilmekteler. Küçük miktarda işlem yapmak için bu miktarlar yeterli görünse de, büyük miktarda işlem yapmak için onaylı olmak çok büyük bir avantaj sunuyor. 2013’den beri piyasada hizmet veren Cex.io‘da bu zamana kadar herhangi bir güvenlik sıkıntısı olmadığını da belirtelim. Kripto para piyasalarında saygın bir site olarak bilinmektedir.

Kredi kartı ile kripto para

Öte yandan aynı şekilde kredi kartı kullanarak withdraw (para çekme) yapmak da mümkün. Muadillerine göre çok düşük komisyon oranıyla USD ve EURO para birimlerinde günlük $10,000 ve aylık $50,000’e kadar hızlı bir şekilde para çekebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan işlemlerde TL hesaplarınızdaki para, işlem yaptığınız andaki kur ile hesaplanarak seçtiğiniz para birimine göre USD veya EURO olarak hesabınıza geçmektedir.

Kredi kartı ile işlemlerin dışında Cex.io’ya banka havalesi ile de USD ve EURO yatırabilirsiniz. Verified kullanıcılar aylık $500,000’e kadar para yatırabilirken, Verified Plus onaylı kullanıcılar ise günlük veya aylık hiç bir sınıra takılmadan istedikleri kadar deposit veya withdraw yapabiliyorlar.

Bu linkten üye olarak komisyon oranlarında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınabilecek Siteler

Kredi kartı ile birçok siteden Bitcoin alabilirsiniz. Yukarıda da belirtildiği gibi bu sitelerin başında Cex.io geliyor. Ayrıca Bitcoin.com ve Coingate gibi sitelerden de kredi kartınız ile Bitcoin satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Piyasa Yapıcı Emir Nedir? Piyasa Alıcı Emir Nedir?

Sonraki Haber

Bitcoin Yatırımı Mantıklı Mı?

İlgili Haberler