Kraken, Popüler Şaka Kripto Para Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Mert Bahçe

Önde gelen kripto para borsası Kraken, popüler şaka altcoin Shiba Inu’yu listeleyeceğini duyurdu. Bugün itibarıyla resmi hesaptan atılan tweet, Shiba Inu listelemesini onayladı. Henüz bu konuda bir güncelleme yok ancak büyük olasılıkla yakın tarihte bir gelişme bekleniyor.

Popüler Borsa Shiba Inu’yu Listeleyecek

Kraken borsası, 1 Kasım tarihinde Shiba Inu listelemesi ile ilgili bir tweet attı. Gönderinin 2.000 beğeni alması durumunda SHIB listeleyeceğini aktaran Kraken, şaka kripto para planını ortaya koydu.

Espirili bir yaklaşım içeren tweet kısa sürede beklenildiği üzere hedefe ulaştı. Bununla birlikte Shiba Inu (SHIB) listelendiği platform sayısına bir yenisine ekledi. SHIB, Robinhood listelemesini beklerken bu gibi gelişmelerin Shiba Army’e doping etkisi yarattığı daha önce görüldü.

Dogecoin Katili, Amacını Gerçekleştirdi

Shiba Inu, Ekim 2021’in sonlarında piyasa değeri sıralamasında Dogecoin’i geride bıraktı. İki şaka kripto para birimi de CMC verilerine göre piyasa değeri sıralamasında ilk 10’da yer alıyor. SHIB piyasa değeri bu yazının kaleme alındığı esnada 38 milyar dolar olarak kaydedildi. Öte yandan takipçisi Dogecoin’in 35 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Shiba Inu artışının birçok nedeni bulunsa da sonuç korkunç rakamlar ile ifade ediliyor. SHIB, bir ay gibi bir kısa sürede fiyatından iki sıfırı sildi ve 0.00008845 dolara kadar tırmandı. Bu yükseliş, erken yatırımcıları zengin ederken yatırımcıların para kazanma hırsını kamçıladı. Shiba Inu, bir katrilyon arza sahip olarak yaratıldı. Vitalik Buterin bunun neredeyse yarısını yaktı. Devasa arz miktarı Shiba Inu’nun önündeki en büyük engel olarak değerlendiriliyor.


Total
49
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dogecoin (DOGE) Düşmeye Devam Edebilir!

Sonraki Haber

Geçtiğimiz Hafta Bu Kriptolar Ciddi Kazançlar Elde Etti

İlgili Haberler