Kraken CEO’su Fiyat Tahminini Tekrar Dile Getirdi: “BTC 200.000 Dolara Çıkabilir”

Mert Bahçe

Kraken CEO’su Jesse Powell, lider kripto para fiyat tahminini yinelerken BTC’nin yıl sonuna kadar 200.000 dolara ulaşacağını belirtti. Powell, mevcut durumun bir düzeltme olduğunu ve yükselişin devam ettiğini aktardı.

Kraken CEO’su Bitcoin’in Riskli Bir Yatırım Olduğuna İnanıyor

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar 200.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Bloomberg’e koşuan başarılı yönetici, Bitcoin fiyat beklentisini yineledi. Powell, lider kripto paranın bu seivyelere ılaşabileceğini ve insanların onu satın almak için hazırlıklı olmasını tavsiye etti.

Jerome Powell, kripto para piyasasındaki son düşüşü hafif bir geri çekilme olarak nitelendirdi ve Bitcoin’in boğa koşusunun devam ettiğini aktardı. BTC, 64.800 dolara ulaştıktan sonra %43’ün üzerinde bir çekilme gördü.

Başarılı isim röportajda düşüş ile ilgili şunları aktardı: “Bunu defalarca gördük. Kripto bir hız treni. Sürüşe dayanmak için demir bir mideye sahip olmanız gerekir. Ancak bununla başa çıkabilenlerin kazancı büyük olacaktır.”

Yalnızca Gözden Çıkarabileceğiniz Miktar İle Yatırım Yapın

Kraken CEO’su, BTC fiyat hareketi konusunda iyimser olsa da yatırımcıları tüm birikimlerini Bitcoin’i yatırmaması gerektiğine uyardı. Powell daha önce şunları kaydemişti: “İnsanlar yalnızca kaybetmeyi göze alabilecek bir miktar ile yatırım yapabilir. Yine de kripto çok riskli bir yatırım.”

Powell, Bitcoin yatırımının riskli olduğunu kabul etmekle birlikte uzun vadede “kesinlikle harika bir yatırım” olarak nitelendirdi. Başarılı iş adamıi portföyünün %100’ünü Bitcoin’e yatırmayacağını kira parasını Bitcoin’ yatırmayacağını belirtti.

Son zamanlarda Square CEO’su Jack Dorsey de Bitcoin hakkında sesini yükseltti. CEO, geçtiğimiz gün Square’in bir Bitcoin donanım cüdanı oluşturmayı planladığını duyurdu. Dorsey, Bitcoin’in herkes için olduğuna ve donanım cüzdanının Bitcoin benimsenmesine katkı sağlayacağına inanıyor.Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Jed McCaleb Mayıs Ayında 453 Milyon Adet XRP Sattı

Sonraki Haber

Ethereum ve Cardano: “İki Proje de Farklı Yaklaşımları Benimsiyor”

İlgili Haberler