Kilit Covesting Stratejisi, Yüzde 10.000 Kazanç İle Herkesi Şaşırttı

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Bundan kısa bir süre önce Covesting (ortak yatırım) stratejisini kullanan bir kripto para topluluğunun toplamda %2.000’den fazla kazanç elde ettiği iddiası gündemde yer etti. Daha sonra bu iddialar daha da güçlendi ve söz konusu kazancın lider kripto para birimi Bitcoin 16.000 doların üzerine çıkmasından sonra %6.000’e çıktığı belirtildi. Covesting’in lider trader’ı ise 76 aktif alım satım günü sonrasında %10.000 kazanç seviyesine ulaştı.

Strateji yöneticisinin şu an 1.200’den fazla takipçisinin olduğu ve sermayesini 200 BTC’nin üstüne çıkardığı görülüyor. Tabii ki bunu yapmasında hem takipçilerinin hem de kendisinin sermayesinin payı büyük. Lider trader’ın kırdığı bu rekor tabii ki yatırımcılar arasında bir FOMO oluşturdu ve herkes bütün yerler kapılmadan ve topluluk dolmadan Covesting’e akın etmeye başladı.

Bir Numaralı Covesting Trader’ı %10.000 Gelire Ulaştı

Trader, Covesting’in lider tablosunda birinci sıraya kadar çıksa da kimse böylesine inanılmaz bir sonuç beklemiyordu. Bu yükseliş Bitcoin fiyatının 16.000 doların üzerine çıkmasından sonra gerçekleşti ve birçok yatırımcı söz konusu trader’ın Bitcoin için long pozisyon açtığını düşünmeye başladı. Trader’ın bu long pozisyonunda PrimeXBT’nin sunduğu kaldıraç oranlarını kullanıp kazancını maksimize ettiği de söyleniyor.

Trader’ın toplam kazancı Kasım ayının başlangıcından beri %2.000’den, %10.000’e kadar çıktı. Kritik seviyeye ulaştıktan sonra ise hafif bir düşüş yaşandı ve kazanç oranı %9.800 seviyesine geriledi. Bu düşüş süresi boyunca ise böyle bir karar alan yatırımcılar, sadece istikrarlı başarıyı değil aynı zamanda risk yönetimini de başarılı bir şekilde yönetmiş oldu.

İlk Takipçilerin Sermayesi, Covesting Lider Tablosunda FOMO Yarattı

PrimeXBT yakın bir tarihte “İlk Takipçilerin Sermayesi” isimli yeni bir sistem tanıttı. Bu sistem, herhangi bir yatırımcının ortak yatırım startejisine ne kadar fazla takipçi ekleyebileceğine dair limit içermekte.

Bu hamle, platformun genel güvenliğini geliştirmek ve herhangi bir stratejinin çok fazla takipçi sermayesi ile ilerlemesini engellemek için yapıldı. Bu da gereksiz risk faktörünü ortadan kaldırıp, olası kötü niyetli kişilerin hedeflerine ulaşmasını engelleyebilir. Aslında bu hamle Covesting yani ortak yatırım platformunun çok daha rekabetçi ve ayrışmış hale gelmesini de sağlıyor. Eğer herkes tek bir trader’a ve stratejiye odaklanırsa, diğer trader’lar ve stratejiler dışarıda kalabilirdi. Strateji yöneticileri de bundan sonra daha fazla başarı oranı ve düşük risk alma ile daha fazla yatırımcı çekmek için çalışacak.

Ancak bu takipçi limiti oluşturulduktan günler sonra yukarıda sözü edilen ve %10.000 gelir elde eden trader, limitin üstüne çıktı. İnanılmaz bir FOMO başladı ve bir haftadan kısa bir sürede bütün Covesting platformunun top 10 traderının limiti doldu ve takipçi sınırına ulaşıldı. Bu da takipçilerin sermayelerini ortaya çıkarmasına ve daha düşük sıralamadaki traderlara yönelmelerine yol açtı.

Covesting’in beş yıldızlı derecelendirme sistemi de tam olarak bunu güvenle sağlamak için tasarlandı. Daha fazla kazanç ve istikrar oranına sahip traderlar, 5 yıldız sisteminde üst seviyelere çıkabiliyorlar. Limite ulaşma hızı arttıkça, 5 yıldız sistemi de doğru strateji ile trader’ı bulma konusunda daha yardımcı olmaya başlayacak.

PrimeXBT’deki  Covesting Strateji Yöneticilerini Takip Etmek İçin Geç Değil

Korku kesinlikle güçlü br duygu ve takipçiler de şu an Covesting üzerinde rekor kıran yatırımcıların kazancının bir benzerini elde edememekten ve kaçırmaktan korkuyor. Covesting tamamen güvenli ve ortak bir sistem sunmakta. Covesting platformundaki trader’lar, sıradaki Bitcoin boğa koşusundan gelir elde etmek konusunda çok iyi hazırlandılar ve geleneksel piyasalardaki gelişmeleri de takip ediyorlar. Altın, borsalar, petrol ve bunun gibi birçok emtia alım satımı yapılabilmekte.

Covesting, kullanıcıların en çok kazanan yatırımcıların hareketlerini takip ederek kazanç elde etme platformu olarak tanımlanabilir. Takipçiler 5 yıldız sistemini veya belirli başka sistemleri kullanarak kimi takip edeceklerine rahatlıkla karar verebilir ve kazançlı çıkabilirler.

Konulan limit kısıtlaması, kesinlikle yeni kullanıcıların sayısında artış yaratıyor ve yakında en çok kazandıran 10 trader’ın takipçi sayısı dolacak. Ancak beş yıldız sistemi sayesinde şu an rekabet oldukça fazla ve birçok trader kazandırmaya devam ediyor. Bu sistem sayesinde eşler arası alım satım platformu olan Covesting üzerinde kopya alım satım modülüne giriş yapmak ve PrimeXBT’ye kayıt olmak için hiç geç değil. Siz de bu stratejiyi şimdiden başlatabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
16
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) 2017 Aralık’tan Sonra İlk Kez 19.000 Doların Üzerinde!

Sonraki Haber
ethereum teknik analizi

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi 24/11/2020

İlgili Haberler