Justin Sun, TRON’un Bir “Shitcoin” Olduğunu Dile Getirdi!

İlayda Peker

Popüler kripto podcast sunucusu Peter McCormack, yaklaşık 75.000 Twitter takipçisine TRON hakkında ne düşündüğünü açıkladı. McCormack’ın görüşlerinin TRON Foundation kurucusu Justin Sun’ın da daha önce dile getirdiği görüşler olduğu görülüyor.

McCormack yaklaşık olarak 30 saniyelik bir video gönderisi ile yaptığı paylaşımda Justin Sun ile beraber bir nevi röportaj gerçekleştiriyor gibi görünüyor. Ancak bulundukları ortam sebebiyle bunun çok da resmi bir sohbet olmadığı tahmin ediliyor.

Videoda Sun’a TRON’un gerçekten bir kripto para birimi mi yoksa “shitcoin” mi olduğu sorusu yöneltiliyor ve Sun’ın soruyu hemen “shitcoin” şeklinde yanıtladığı görülüyor. Sonrasında McCormack’ın gülmesiyle video sonlanıyor. Bununla beraber Sun’ın videonun başında şu kelimeleri kullandığı da duyuluyor:

Benim shitcoin’imi alın

Videonun Yankıları

Video, özellikle Tron topluluğunun üyeleri arasında kripto Twitter’da büyük bir öfke yarattı. Pek çok insan Sun’ın bu sözlerle açıkça eğleniyormuş gibi görünse de “dürüst bir dolandırıcı” olduğunu ifade ediyor. Bunun yanında McCormack’ın bu videoyu hiç paylaşmaması gerektiğini düşünenler de var. Çünkü yapılan yorumlara göre Sun videonun çekildiği esnada bir kaç içki içmiş gibi görünüyor ve McCormack da bu durumdan faydalanıyor.

Bu videonun sonrasında sunucu, kendisinin Sun’dan bir ödeme alarak reklamını yaptığı ya da McCormack’ın gelecek podcast’inin tanıtımı olduğu ile ilgili  iddiaları yalanladı ve şu açıklamayı yaptı:

Tron aptal bir shitcoin. Justin benim yayınıma gelmiyor. Justin bana hiçbir şey ödemedi. Justin bana özel bir jet ödünç vermedi. Justin kamera karşısında Tron’un bir shitcoin olduğunu itiraf etti.

Bunun yanında Sun’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi…

Öte yandan Justin Sun uzun zamandır beklenen yemek etkinliğini gerçekleştirmiş ve Warren Buffet ile buluşmuştu. Konuyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: ZyCryptoTotal
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Binance’in P2P İşlem Platformu Rus Rublesi İçin Destek Ekliyor

Sonraki Haber
nOS Projesi Nedir?

NOS Coin Nedir?

İlgili Haberler