JUST Finansal Sistemi ve JST Coin’in Piyasadaki Yeri

Bitcoin Haber

JUST, kullanıcılara stablecoin ödünç verme ve yönetişim mekanizmaları sunan, merkezi olmayan bir finansal sistem oluşturmayı hedefliyor. Sistem, ilk tokeni USDJ’i 1:1 oranında ABD dolarına sabitleyerek ve TRX ile teminat altına alarak sunuyor. İkinci token olan JST ise çeşitli platform işlevleri için kullanılıyor.

USDJ, fiyat istikrarını korumak için büyük bir varlık rezervi ile destekleniyor ve TRON ağı üzerinden hızlı ve ekonomik transfer imkanı sunuyor. Platform, herhangi bir kişinin ücretsiz hesap açıp dünyanın her yerinden USDJ sahibi olmasına olanak tanıyor ve “sınırsız platform” olarak tanımlanıyor.

JUST sistemi, TRON ekosistemine erişim sağlıyor ve pek çok DApp sunarak kullanıcıların kar elde etme şanslarını artırıyor. Tüm işlemler, teminatlandırmalar ve yönetişim Blockchain üzerinden şeffaf bir şekilde yürütülüyor.

JUST, “Herkesin stablecoin’i” sloganıyla dikkat çekiyor ve JST stablecoin birimiyle sınırlar olmayan bir dünyada herkese ulaşmayı amaçlıyor. Bu hedefi TRON ile destekliyor.

JST tokenı, 5 Mayıs 2020’de Poloniex LaunchBase üzerinde piyasaya sürüldü. CoinMarketCap verilerine göre, Just Token 135,302,644 USD piyasa değeriyle 80. sırada yer alıyor. JST’nin toplam arzı 9,900,000,000 iken, dolaşımdaki miktar 2,260,326,706 adettir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance Coin Ekosisteminde Dolandırıcılık Aktiviteleri Azalıyor

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoin’lerde Kasım Ayı Beklentileri

İlgili Haberler