Jack Dorsey’den Ethereum Yatırımı İddiasına Net Cevap! Twitter CEO’su Altcoin’leri Bir Kez Daha Reddetti!

Mert Bahçe

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin (BTC) maksimalizminden vazgeçmiyor. Jack Dorsey, bir Twitter kullanıcısının altcoin’lere yönelme teklifine çok net bir cevap verdi.

Jack Dorsey, Bitcoin’den Vazgeçmiyor

Kripto para topluluğu, Twitter CEO’su Jack Dorsey’e altcoin’leri keşfetmesi adına baskı yapmasına rağmen milyarder isim Bitcoin maksimalizmine sadık kalıyor. Bir Twitter kullanıcısı, Dorsey’in yakında en popüler ikinci kripto para Ethereum’u satın alacağını iddia etmiş ancak milyarder isim bunu reddetti. 44 yaşındaki girişimci, Şubat 2019’da yine en büyük altcoin için aynı ifadeleri kullandı. Ethereum veya diğer kripto para birimlerine yatırımı reddeden Dorsey, yalnızca Bitcoin’e destek veriyor.

2021 Bitcoin Konferansı’nda Bitcoin’in hayatının en önemli şeyi olduğunu açıklayan 44 yaşındaki girişimci, iki halka açık şirkete öncülük ediyor. Bununla birlikte lider kripto para birimi için Twitter ve Square’i bırakmaya hazır olduğunu aktaran Dorsey, tüm gözleri üzerine çekmişti. Jack Dorsey, bu ayın başlarında Twitter’ın Bitcoin Lightning Network’üne entegre edilmesinin bir zaman meselesi olduğunu belirtmişti.

Öte yandan yaklaşık 5 gün önce Elon Musk, Jack Dorsey’in daveti üzerine Bitcoin etkinliğine katılacağına açıklamıştı. Jack Dorsey’in tweet’ine yanıt veren Elon Musk, Twitter CEO’su tarafından bir Bitcoin etkinliğine davet edildi. Bu davete yeşil ışık yakan Elon Musk, Bitcoin ile ilgili merak edilen soruların konuşulacağı etkinlikte yer alacağını açıkladı.

En Popüler Kripto Paralarda Son Durum

Lider kripto para Bitcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 34.683 dolardan işlem görüyor. En popüler ikinci kripto para Ethereum (ETH), 2.163 dolar ile kritik bir dönemeçte alım satım işlemi görüyor. Son günlerin en çok konuşulan kripto parası Dogecoin, gün içerisinde %6’nın üzerinde düşüş yaşayarak 0.24 dolara geriledi.


Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Tether Günlük ve Aylık İşlem Hacimlerinde Son 1 Yılda Rekor Kırdı

Sonraki Haber

Tesla CEO’su Elon Musk, Tekrar Sahnede! Bu Kez Dogecoin’e Ek Olarak Bir Başka Altcoin’i Paylaştı!

İlgili Haberler