İtalya Merkez Bankası, Polygon Labs’ın DeFi Projesine Destek Veriyor

Bitcoin Haber

Polygon’un (MATIC) fiyat grafiği, 0,89 dolar seviyesinden ters V şeklinde bir düşüş olduğunu gösteriyor. Son bir ay içinde fiyatın %27 düşüşle 0,64 dolara kadar gerilediği görülüyor. MATIC, düşüş trendinde olmasına rağmen, %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesi ile aynı seviyede olan 0,6475 dolar seviyesinden destek bulmuş durumda. Ancak, bu düzeltme yükseliş momentumunda bir miktar zayıflığa işaret ediyor.

7 Ağustos’ta MATIC fiyatı 0,647 dolar desteğinden toparlansa da 0,7 dolara kadar çıkamadı. Son dört gündür altcoin bu bariyeri geçmeye çalışıyor ancak başarılı olamıyor. Bu durum, satıcıların bu bariyere yığıldığını gösteriyor.

Altcoin‘in fiyatının 0,7 dolar direncini geçememesi, aşağı yönde hareketin devam edeceğini ve 0,647 dolar desteğinin yeniden ziyaret edileceğini gösteriyor. Eğer MATIC’in fiyatı bu destek seviyesinin altında kapanış yaparsa, satıcıların düzeltmeyi ek %7,5’lik bir düşüşle devam ettirebileceği ve 0,6 dolardaki psikolojik desteği test edebileceği düşünülüyor.

MATIC’in fiyatının 0,647 dolar desteği civarında sürdürülebilirlik göstermesi, alıcıların indirimli fiyatlarla aktif olarak birikim yaptığını gösteriyor. Ancak, yatırımcıların bu destek seviyesini yakından takip etmeleri gerekiyor. Fiyatın buradan sıçraması ve trendin yeniden yükselişe geçmesi mümkün. 0,7 dolar direncinin geçilmesi halinde 0,8 dolara kadar bir ralli görülebilir.

Polygon’un fiyat grafiğindeki Bollinger Bandı (BB) göstergesinin alt bandındaki yükseliş 0,647 dolar için ek destek sağlarken, Vorteks Göstergesi’nin VI+ (mavi) ve VI- (turuncu) eğimi arasındaki aşağı yönlü geçiş, hakim düşüş momentumunun güçlü olduğunu yansıtarak dikkatli olunması gerektiğini gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin İçin Tehlike Çanları Çalıyor: Shiba Inu’ya Yatırımlar Artıyor

Sonraki Haber

Ağustos Ayında Dikkat Edilmesi Gereken Kriptolar: BNB, XRP ve Pomerdoge

İlgili Haberler