İsviçreli Bitcci Şirketi Yetişkin Endüstrisini Tokenize Ediyor

İlayda Peker

Blockchain teknolojisi finans, spor, eğitim ve daha pek çok sektörde devrim niteliğinde olduğunu kanıtladı. Ek olarak blok zincirinin merkezi olmayan ve şeffaf yapısı, minimum işletme maliyetleri ile farklı sistemlerde de kullanılabileceği anlamına geliyor.

Yetişkin endüstrisi, sektördeki yanlış uygulamalar ve yasadışı durumlar nedeniyle son yıllarda inceleme altına alındı. Buna ek olarak, şeffaflığın olmaması güvensizliğe yol açtı ve yetişkin endüstrisinin uzun vadeli büyümesini engelledi.

İsviçre merkezli blok zinciri şirketi bitcci, yetişkin endüstrisini tokenleştirerek ve endüstri içindeki tüm operasyon sürecini merkezsizleştirerek bu sorunları çözmeye çalışıyor.

Bitcci nedir?

Bitcci, 2017 yılında aynı zamanda CEO olan Christoph Elbert tarafından kuruldu ve yetişkin endüstrisine odaklanan en eski Blockchain şirketlerinden biri konumuna yerleşti.

Öte yandan Bitcci, modern bir kabul, şeffaflık ve güven kültürü oluşturarak yetişkin endüstrisini mevcut sorunlardan kurtarmayı amaçlıyor. Ayrıca, tüm endüstriyi optimize etmek, düzenlemek ve merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor. Bunun da yetişkin endüstrisindeki tüm katılımcıların kendilerini özgür ve güvende hissetmelerini sağlamak için yeni iş alanları geliştirerek ve yenilikçi teknolojiler sunarak elde edileceği belirtiliyor.

Bitcci, yetişkin endüstrisi için yeni gece kulüpleri kurmayı, BT platformları, portallar, uygulamalar ve ödeme çözümleri geliştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca Bitcci ana şirketi bitcci Group AG, İsviçre ve Lihtenştayn’ın kripto vadisinde bulunan bir grup anonim şirketten oluşuyor.

Bunun yanında bitcci, Crypto Valley ve Crypto County Association dahil olmak üzere Avrupa’daki çeşitli Blockchain derneklerinin bir üyesi olarak lanse ediliyor.

Platformun Ödeme Token’ı

Bitcci, son aylarda önemli ilerlemeler kaydetti ve şu anda yerel token’ı “bitcci Cash Token” için ICO aşamasında bulunuyor. Bitcci Cash Token, bitcci ekosistemindeki hizmetler için ödeme yapmak amacıyla kullanılan bir ERC-20 token’ıdır.

Bitcci, Temmuz ayının ilk iki haftasında tükenen ve 1 milyon İsviçre Frangı (CHF) üreten bitcci Cash-Token’ın özel bir ön satışını gerçekleştirdi. Yaratılan fonlar, marka bilinirliği oluşturmaya ve ekosistem içinde daha fazla ürün geliştirmeye tahsis edildi. Bitcci Cash-Token’ın benimsenmesini artıracak farklı kullanım durumları olduğu da ifade ediliyor.

  • Bitcci Gece Kulüpleri: bitcci Cash Token, bitcci gece kulüplerinde kulüp giriş ücretlerinin yanı sıra bar ve restoran ücretlerinin ödenmesi için ödeme token’ı olarak hizmet edecek.
  • Bitcci portalı ve uygulamaları: bitcci Cash Token, bitcci ekosisteminde başlatılan uygulamalar için ödeme token’ı olarak da işlem görecek.
  • Bitcci sistemleri, ajans ve TV: bitcci Cash Token kullanım durumu, token kullanarak yazılım lisansları, BT hizmetleri ve diğer premium hizmetler için ödeme yapabilen kulüp sahiplerini ve iş ortaklarını da kapsar.

bitcci Cash-Token ICO’su hala devam ediyor ve insanlar token’ı ICO platformunda mevcut en iyi fiyattan satın alabilirler. Buna ek olarak bitcci kullanıcıları, ailelerine ve arkadaşlarına tavsiye ettikleri için %25’e varan anında komisyonla ödüllendiren bir tavsiye kampanyası da düzenliyor.

Bitcci ayrıca, bitcci Gece Kulübü Ağı ile gece kulüplerinin işleyişini de yeniliyor. Bu, ekosisteminin hayati bir yönü olan modern standartlaştırılmış gece kulübü binalarından oluşan bir ağ olarak lanse ediliyor. Yapılan açıklamalara göre Bitcci Club AG, yerel makamlarla koordineli olarak gece kulüplerini inşa edecek ve işletecek.

Bitcci, 2022’nin sonuna kadar Avrupa’da on yeni gece kulübü kurmayı planlıyor. Bu aşamanın ardından şirket, küresel olarak daha fazla bölgeye yayılacak. Şu anda bitcci, kulüp yönetim yazılımı “bitcci Club”ı da İsviçre’deki en büyük 4 sauna kulübünde başarıyla kurmuş durumda.

Gelecek Planları

Bitcci yenilikler yapmaya devam ediyor ve pazarlama kampanyalarına 21 Ağustos 2021’den itibaren başlaması bekleniyor. Ayrıca blockchain şirketi, Ağustos ayının sonuna doğru İsviçre’deki kripto vadisinin önemli noktalarına 200 sokak afişi yerleştirileceğini açıkladı.

Buna ek olarak Bitcci ana şirket grubu AG, 2021’in 4. çeyreğinin sonunda şirket hisselerinin %100’ünü tokenleştirecek. Ayrıca Bitcci.com portalı ve bitcci uygulaması da geliştirme aşamasında ve 2021’in 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bitcci hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.bitcci.cc web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
23
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Hard Fork’unun Üzerinden 1 Hafta Geçti: Ne Kadar ETH Yakıldı?

Sonraki Haber

Lionel Messi’nin Kontratında PSG Coin Detayı!

İlgili Haberler