En İyi Bitcoin Mobil Uygulamaları

Bitcoin Haber

Bitcoin kullanımı ve Bitcoin’i günlük hayatlarında kullanan insanların sayısı her dakika daha da artıyor. Bitcoin’in ana akım kitlelere ve günlük hayata ulaşmasını sağlayan bir önemli unsur da tabii ki kullanımı kolaylaştıran mobil ve akıllı telefon uygulamaları olarak bilinmekte. Bitcoin fiyatını takip etmek, BTC cüzdanı edinmek, madencilik hesaplaması yapmak ve en iyi fiyat grafiklerini görmek için kullanabileceğiniz onlarca IOS ve Android uygulama mevcut.

En İyi Bitcoin Uygulaması

Bu yazımızda; bitcoin indir apk, bitcoin kazanma uygulamaları, coin takip uygulaması, en iyi kripto para uygulaması, en iyi wallet uygulaması, kripto para al sat programı, kripto para alarm uygulaması, kripto para programı, kripto para takip programı, kripto para uygulaması, sanal para takip uygulaması gibi kavramları değindik ve en iyi mobil uygulamaları sizler için derledik.

Kripto Para Mobil Uygulamaları

Delta

Delta aslında bir tür kripto para fiyat takip ve grafik uygulaması olarak tanımlanabilir. 5000’den fazla kripto parayı takip eden bu uygulama, uyarı ve gerçek zamanlı fiyat gibi seçenekler sunuyor.

Coinbase

Coinbase’in hem borsa hem de cüzdan uygulaması tek bir noktada toplanmış durumda ve 32 ülkede 25 milyondan fazla kullanıcıya hitap ediyor. Önemli bilgiler ve takip sisteminin yanı sıra cüzdan güvenliği ile de ön plana çıkıyor.

Crypto App

Kripto para fiyat takibi, alarm uygulaması, haber takibi, kripto para dönüştürücüsü ve grafik seçeneği gibi birçok özelliği kapsayan bu uygulama, kesinlikle yerini hak ediyor.

Bitcoin Ticker Widget

Söz konusu uygulama mevcut BTC ve LTC değişim oranlarını göstermekte ve bunun farklı borsalardaki fiyatlarını karşılaştırmanızı, avantajları yakalamanızı sağlamakta.

Blockchain Wallet

Dünyanın en büyük cüzdan uygulaması olarak da bilinen Blockchain Wallet, onlarca kripto para desteklemenin yanı sıra pin kodu veya Google Authenticator gibi ek güvenlik önlemlerine sahip. Kullanımı da oldukça kolay olan cüzdan 21 dili destekliyor.

Blockfolio

En popüler ücretsiz Bitcoin ve kripto para portföy takip uygulaması olan Blockfolio, 800’den fazla kripto paranın fiyatının takip edilmesini sağlıyor. 100’den fazla itibari parayı da destekleyen Blockfolio, canlı fiyat ve piyasa analizi ile de öne çıkmakta.

Bitcoin Wallet

Bitcoin.com’un resmi cüzdanı olan uygulama, Bitcoin Cash ve Bitcoin desteklemekte ve anlık küresel ödeme seçeneği ile öne çıkmakta.

Özellikle herhangi bir QR kodunu okutarak hızlı ödeme yapılmasını mümkün kılan Bitcoin Wallet cüzdan uygulaması, sadece kullanıcıları değil tüccarları ve BTC ile ürün satanları da düşünmekte. Kayıt olma gereği duymayan cüzdan aynı zamanda merkeziyetsiz ve eşler arası hizmet sunuyor.

Binance

Binance borsasının kripto para cüzdanı hem borsadaki varlıklarınızı yönetmenizi hem de fiyat takibi ve fiyat analizi yapabilmenizi sağlıyor.

Curso Bitcoin Gratis

Diğer uygulamalardan farklı bir yönü olan Curso Bitcoin Gratis, temel olarak Bitcoin ve kripto paralar hakkında eğitici bilgiler sunuyor. Kripto para birimleri, Bitcoin, Blockchain, cüzdanlar, en çok tavsiye edilen cüzdanlar, Bitcoin alımı ve satımı hakkında birçok bilgi tek bir uygulamada yer almakta.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Shits Bitcoin Fanatics Say Videosu

Sonraki Haber

En İyi Bitcoin Borsaları

İlgili Haberler