İlk Dogecoin (DOGE) Festivali Dogepalooza Ekim’de Gerçekleşecek!

İlayda Peker

İlk Dogecoin (DOGE) festivali olan Dogepalooza, Ekim 2021’de resmi olarak gerçekleşiyor. Bu, Dogecoin topluluğunu bir araya getirmek için sarf edilen en ilginç çabalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dogepalooza Festivali

Festival, çok yönlü bir küresel kutlama ve hareketti olarak nitelendiriliyor ve şu slogan ile yola çıkıyor: Her Gün İyilik Yap (DOGE). Dogepalooza‘nın resmi web sitesi, topluluk odaklı Dogecoin Festivali’ni dünyanın birçok şehrine ve ülkesine eninde sonunda getireceklerini belirtiyor.

Festivalin ilk etkinliğinin şu anda Teksas, Sugarland’de 9 Ekim 2021’de yapılması planlanıyor. Festivalin resmi kadrosu ise henüz açıklanmadı. Bununla birlikte efsanevi şarkıcı Dione Warwick festivalde bir assolist olarak yer alacağını doğruladı. Ona Grammy ödüllü Damon Elliot ve klasik piyanist Chloe Flower eşil edecek.

Dogepalooza etkinliğinde canlı müzik etkinliğinin yanı sıra yiyecek, içecek, ticari ürünler, satıcılar ve hayır kurumları da yer alacak. Ayrıca Dogecoin’in nasıl kullanılacağı ve kabul edileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir eğitim etkinliği de olacak.

Dogecoin’in Yükselişi

Mem kripto para birimi son birkaç yılda muazzam bir popülerlik kazandı. Bu, DOGE‘nin Elon Musk gibi milyarderlerden sağlam destek almasıyla mümkün hale geldi.

Bu yılın başlarında Dogecoin, hevesli hayranlarının desteğiyle dünyanın ilk on kripto para birimi arasına girdi. DOGE şu anda piyasaya göre yedinci en büyük kripto para birimi olarak işlem görüyor.

Son zamanlarda Dogecoin, piyasadaki genel yükselişin de etkisi ile önemli direnç seviyelerinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor ve yaklaşık olarak 0,28 dolar ile 0,30 dolar aralığında ilerliyor.

Bunlara ek olarak bu yılın Haziran ayında Elon Musk, Dogecoin Müzik Festivali‘nin destekçisi olduğunu dile getirdi.

Dünyanın dört bir yanındaki popüler kişiliklerden gelen güçlü destekle Dogecoin’in yükselişinin devam edeceği düşünülüyor.Total
15
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatı 1 Aydan Kısa Sürede %65’ten Fazla Değer Kazandı

Sonraki Haber

Milyarder Girişimci Dogecoin Hakkında Görüşlerini Aktardı: “DOGE, Ekosistemin En Güçlüsü”

İlgili Haberler