HornHub, Beta Sürümü ile Dinamik İçerik Oluşturmanın Sonraki Aşamasına Adım Atıyor

Bitcoin Haber

Merkezi olmayan finans ilkelerine dayanan bir içerik yaratıcısı projesi, platformunun resmi beta sürümünü başlatmaya hazır. Proje, DeFi alanında sürekli olarak vaatlerde bulunmuyor ancak bu alanda attığı adımlar ile kendisini kanıtladığını ifade ediyor.

Bir içerik oluşturma ve popüler kişiler ile fan’larını buluşturan hizmeti olan HHUB, önceki altı aylık titiz planlamaya ek olarak kendi alanlarında uzman laser-focus bireylerden oluşan özel ve büyüyen bir ekip sayesinde bir ay önce token lansmanından bu yana güçlenerek ilerlediklerini ifade ediyor.

HornHub’in ekibinin, içerik oluşturma yönetimi konusunda deneyimli bir yazar, grafik tasarımcıları, web geliştiricileri, teknoloji ve veri uzmanları, profesyonel bir moderatör grubu ve Valve’in son derece popüler video oyunu Counter-Strike için OPSkins web sitesini oluşturan bir tasarımcıdan oluştuğu ifade ediliyor.

HornHub Nedir?

Deneyimsiz kişiler için HHUB, içerik oluşturma ve kripto para birimi arasındaki boşluğu dolduran ve dünyada hayran aboneliği konusunda devrim yaratmayı hedefleyen bir projedir. Binance Akıllı Zincirine özgü sezgisel, sosyal medya tarzı bir platform kullanan proje, içerik oluşturucuların kendi merkezlerini özerk bir şekilde oluşturup çalıştırmalarına, doğrudan bağlantı kurmalarına izin vermek için yakında çıkacak olan abonelik tabanlı web sitesini kullanacak.

Proje, şirketin temelini oluşturmak için birbirine bağlanan birkaç yardımcı programı içeriyor. İlk olarak, abonelik tabanlı bir platform projede yer alıyor. Bu platform, yüksek geleneksel para tabanlı giriş ücretleri sebebiyle müşterilere sunulan ve herhangi bir DeFi bilgisi gerektirmeyen bir platform olarak tanımlanıyor. Yapılan açıklamalara göre site doğrudan ikinci yardımcı programa yani HHUB kripto para birimine bağlıdır. Hayranlar, basit kredi veya banka kartı ödemelerini kullanabilir ve ardından sitede kredi olarak kullanılmak üzere dağıtmadan önce token’o satın alabilir. Tüm işlemlerde, daha sonra likiditeye yardımcı olmak, fon pazarlaması yapmak, bağışları sağlamak ve projeyi büyütmek için kullanılan bir ücret alınır. Üçüncü bağlantılı yardımcı program, NFT’lerin hayranlar tarafından satın alınabileceği, satılabileceği, işlemlerinin yapılabileceği ve kişilerin kolaylıkla telif hakkı elde edebileceği  HornHub Marketplace’dir.

Proje yapılan açıklamalara göre, lansmanından bu yana büyük bir başarı elde etti ve altı hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32 milyon USD’ye ve 2400’ün üzerinde uzun vadeli proje sahibine ulaştı. Ayrıca DEXTools’ta ilk 3’e girmeyi ve kripto para listeleme siteleri CoinMarketCap ve CoinGecko’da yer almayı başardı. Bununla birlikte ekibin şimdiye kadar yorulmadan üzerinde çalıştığı her şey, Aralık ayında başlayacak olan bir sonraki kritik aşamaya doğru ilerliyor ve hazırlık aşamasında, HornHub yol haritasını da paylaşıyor.

Proje, beta test platformunu başlatmak üzere ve onu desteklemek için pazarlamaya iki yüz bin dolar harcıyor.

Bu büyük miktar, iki ayrı yoğun pazarlama kampanyasına bölünecek ve bunlardan ilki, yukarıda bahsedilen ve uzun zamandır beklenen platform beta lansmanının tanıtımına yardımcı olacak. Yol boyunca, beta sürümünün nasıl ilerlediğini görebilmeleri için yatırımcılara paha biçilmez veriler sunulacak ve eğer varsa sorunlar ekip tarafından derhal düzeltilmesini sağlamak için herhangi bir hata veya sorun listesi derlenecektir.

İlk 100.000 dolar, yeni kişilerin i projeyi keşfedebilmesi için Hornhub hakkında kripto alanına haber vermek için dinamik pazarlamayı yönlendiren öncüyü oluşturacak. İkinci 100.000 dolar ise çok kısa bir süre sonra başlayacak olan büyük bir etkinlik için kullanılacak.

Yapılan açıklamalara göre ekip, platform üzerinde titizlikle çalışıyor ve Hornhub’ın, dünyadaki en büyük ve en popüler içerik oluşturma platformu olması hedefleniyor. Platform ile ilgili daha detaylı bilgi etmek için HornHub websitesini ziyaret edebilirsiniz ve Telegram grubu ile bilgi edinebilirsiniz.Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Son 24 Saatte Bu Miktarda Shiba Inu Yakıldı: Bugüne Kadar Dev Arzın Ne Kadarı Yok Edildi?

Sonraki Haber

DotArcade, 12 Ocak’ta Gerçekleşecek Olan IDO Lansmanını Duyurdu

İlgili Haberler