HooSwap Yükseltmesi HOO’yu Güçlendirmek İçin Yeni Senaryolar Ekliyor

İlayda Peker

9 Kasım’da Hoo Exchange, HooSwap’ın fast launch token hizmetinin yükseltildiğine dair en son duyurusunu yayınladı. Böylece HooSwap’ta hayata geçmek için başvuran projeler, HOO’yu kullanırken test ücretlerinde %20 indirim alıyor..

HooSwap’ın, Hoo Exchange tarafından UniSwap’a karşı başlatılan yenilikçi bir ürün olduğu ve AMM’ye (Otomatik Piyasa Yapıcı) dayalı endüstride merkezi bir borsa tarafından oluşturulan ilk Swap olduğu ifade ediliyor. Daha önce Hoo Exchange, HooSwap için bir “çifte muafiyet politikası” başlatmıştı. Yalnızca 10 USDT eşdeğeri live token’ı + küçük bir test ücreti gerekiyor, proje sahipleri tek tıkla HooSwap’ta ücretsiz olarak piyasaya sürülebiliyor.

Son duyuruya göre Ethereum zincirindeki mevcut test ücreti 500 USDT, diğer zincirlerdeki test ücreti 100 USDT ve HOO kullanıldığında test ücretlerinde %20 indirim sunulacak. Yapılan açıklamalra göre bu hizmet yükseltmesi, şu proje türlerini içermiyor: Aktarım işlemi sırasında yeniden temellendirme mekanizmasına veya imha mekanizmasına sahip olanlar, yalnızca birkaç belirli hesap arasında aktarıma izin veren token’lar, transferden hemen sonra varlıkları dondurulacak tokenler, ana ağ veya diğer halka açık zincir projeleri ve diğer uyumlu olmayan token’lar v.b.

DeFi’nin popüler olmasından bu yana, kullanıcı merkezli ve yenilikçi gelişmeyi takip eden Hoo, pazardaki önemli noktaları takip etti ve CEX ile DEX arasında sinerji elde etmenin bir yolu olarak AMM’ye dayalı yenilikçi HooSwap ürününü hızla piyasaya sürdü. Bu sinerji, Hoo’un yalnızca küresel kalkınma ile merkezi bir borsa değil, aynı zamanda CEX ve DEX arasındaki engelleri ortadan kaldırdığı ve her ikisinin entegrasyonunu desteklediği anlamına gelir. Bu yükseltme aynı zamanda yenilikçi projeleri desteklemek için artan bir çaba olarak değerlendiriliyor ve kullanıcılar yükseltmeden yararlanabilir.

HOO Ekolojisi Güçlendirilmeye Devam Ediyor

Sorumlu kişi, kullanıcılara daha iyi bir ürün deneyimi sunmanın yanı sıra, Hoo’nun ekolojik düzeyde kaliteli projelerle işbirliği ve ödemeleri başlatmak için HooSwap aracılığıyla daha kaliteli projeler keşfetmekle daha fazla ilgilendiğini söyledi.

HooSwap üzerinden hayata geçirilen projeler, Hoo Exchange’in trafiğini paylaşabilir ve elbette geliştirme potansiyeli olan potansiyel projelerde eksiklik bulunmadığı ifade ediliyor. Yüksek kaliteli performansa sahip projeler için HooSwap, HOO ekolojik kaynakları aracılığıyla HooSwap’taki kaliteli projeler için daha fazla teşhir alanı ve geliştirme fırsatları sağlayacak ve hatta HooSwap spot işlem alanına erişim kazanma fırsatına sahip olacak.

Benzer şekilde HooSwap, kullanıcıların kaliteli projelere önceden yatırım yapma fırsatı bulmaları için harika bir yold ve daha yüksek getiriler için iyi bir seçenek olarak tanımlanıyor.

Güvenilir İşlemler

Hoo’nun resmi web sitesine göre, şu anda HooSwap’ta desteklenen 155 proje var. Piyasadaki en yaygın varlıklar ve popüler varlıklar HooSwap işlem çiftlerinde bulunabilir ve kullanıcılar doğrudan HooSwap’ta işlem yapabilir.

Piyasadaki “sahte para birimi” DEX platformuyla karşılaştırıldığında, HooSwap’taki işlem çiftlerinin tümü Hoo Cüzdan tarafından destekleniyor. Bu nedenle sahte para birimi olasılığını ortadan kaldırarak HooSwap’a girmek için Hoo platformu üzerinden para yatırmalı ve çekmeli açıklaması yapılıyor.

Yüksek İşlem Ücretleri Yok

 Çapraz zincir teknolojisi açısından Hoo, kullanıcıların varlıklarını HSC, BSC, ETH, OMIN, EOS, TRC ve HECO gibi birden çok ana kamu zincirinde değiştirmelerini destekliyor. Örneğin, belirli bir proje için likiditesini artırmak amacıyla BSC ve HECO gibi çoklu zincirlere dağıtılacak. Bu nedenle kullanıcıların doğrudan BSC’den HECO’ya aktarım yapması imkansız. Hoo’nun gelişmiş çapraz zincir teknolojisi tarafından sağlanan HooSwap‘ın çoklu zincir dönüştürme işlevi, proje varlıklarının Hoo platformu aracılığıyla doğrudan HooSwap’a başlatılmasına olanak tanıyarak çapraz zincirlerin neden olduğu hantal işlemleri ve yüksek işlem ücretlerini ortadan kaldırıyor.

Bazı profesyoneller, Hoo tarafından pazar talebine ayak uydurmak için oluşturulan yenilikçi bir ürün olan HooSwap’ın, kullanıcı deneyimini ayrıntılarda kavradığını ve son teknoloji keşiflerde yüksek kaliteli projeler keşfettiğini söylüyor. Test ücretlerinin ödenmesinde %20 indirimden yararlanmak için HOO’yu kullanmaya başlama, aynı zamanda HOO ekosistemini güçlendirmek ve yenilikçi projeleri desteklemeye devam etmek için önlemdir ve HOO gelecekte daha büyük değer büyüme alanı kazanacağını ifade ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD’nin En Büyük Sinema Zinciri, Kripto Paralar İle Ödeme Dönemini Resmen Başlattı

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHB) Yeniden Yükselişe Geçecek Mi?

İlgili Haberler