Hong Kong Merkezli Anboto Labs’tan Yeni Kripto Ticaret Platformu

İlayda Peker

Hong Kong temelli Anboto Labs, ünlü yatırımcılardan 3 milyon dolarlık yatırım aldıktan sonra kurumsal düzeyde bir kripto para ticaret platformunu piyasaya sürdü. Bu platform, sunduğu özelliklerle kripto ticaret pazarında dikkat çekiyor.

Bu yılın üçüncü çeyreğinde Kronos Ventures, Cherry Crypto, Mechanism Capital gibi yatırımcılardan topladığı 3 milyon dolarlık yatırımla Anboto’nun şirket değerlemesi 35 milyon dolara ulaştı. Anboto’nun kurucu ortağı Guillaume Forcade, bu yatırımın şirkete geçen yıl elde ettiği 1.9 milyon dolarlık yatırımın üstüne eklendiğini ifade etti.

Forcade, yeni platformun gelir getiren bir proje olduğunu belirterek, platformun binlerce trader ve yatırımcıyı destekleyecek kapasiteye sahip olduğunu vurguladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre platform, piyasaya sürülmeden önce 18 aylık bir kapalı beta sürecinden geçti ve bu süre zarfında 4 milyar dolarlık işlem hacmine ulaştı.

Anboto’nun yeni platformu, kullanıcılara yürütme algoritmaları sunarak optimum fiyatlandırma ve ileri seviye uygulama imkanı tanıyor. Kullanıcılar aynı zamanda KYC sürecine tabi tutulmadan kayıt olabiliyorlar.

Son olarak, Anboto Labs, önümüzdeki aylarda ticaret özelliklerini genişleterek tüm kripto para traderlarına ve yatırımcılarına kurumsal düzeyde araçlara erişim sağlamayı hedefliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Altcoin Piyasasında Bitcoin Etkisiyle Yükseliş Hareketi

Sonraki Haber

Shiba Inu ve Shibarium Topluluğundan Önemli Açıklamalar ve Yenilikler

İlgili Haberler