Hector Network, Borussia Dortmund ile Ortak Oldu

İlayda Peker

Hector Network’ün Almanya’nın en ikonik ve sevilen Bundesliga takımlarından biri olan BVB’nin şampiyon ortağı olduklarını son açıklaması, şirket için büyük bir başarı olarak nitelendiriliyor. Borussia Dortmund, en geleneksel ve popüler Alman futbol kulüplerinden biri. 1909’da kurulan BVB, Almanya’da 10 milyondan fazla hayrana sahip ve ayrıca dünya çapında hızla büyüyen bir hayran kitlesi de bulunuyor. Sekiz kez Alman şampiyonu ve beş kez DFB-Pokal kazananı, 1966’da bir Avrupa Kupası yarışmasını kazanan ilk Alman kulübü oldu. BVB ayrıca 1997’de UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanan ilk Bundesliga kulübü oldu ve bunu aynı yıl Kıtalararası Kupa izledi. 400 milyon Euro’yu aşan cirosu ile Borussia Dortmund, günümüzde ekonomik olarak da dünyanın en güçlü futbol kulüplerinden biri olarak nitelendiriliyor. Hector Network Borussia Dortmund’ı, “her maçta oynayan köklü yıldızlar, coşkulu bir hayran kitlesi ve uluslararası kabul görmüş bir marka ile inanılmaz derecede arzu edilen bir ortak” olarak nitelendiriyor.

Yapılan açıklamalara göre Hector Network için bu anlaşmanın önemi göz ardı edilemez. Canlı televizyonda yayınlanan oyunlar, ciddi sosyal medya varlığı ve benzersiz görünürlük, BVB ile ortaklığın Hector Network’ü kripto topluluğunun ötesine taşıyacağı ve ana akım tarafından tanınma yolunu açacağı ifade ediliyor. Ortalık ayrıca, şirket için ağ oluşturma alanlarını genişleterek ve onlara yüksek profilli endüstri etkinliklerine erişim sağlayarak iş konusunda da büyüme fırsatları dünyasını açmayı vaat ediyor. Açıklamalara göre takım, sezon ilerledikçe devam edecek olan bağlantıları şimdiden yapmaya başladı.

Hector Network ekibinin üyeleri geçtiğimiz günlerde stadyumu gezme ve ortaklık ayrıntılarını tamamlamak için BVB pazarlama ekibinin üyeleriyle yüz yüze görüşme ayrıcalığına sahip oldular. Stadyumda bulunma deneyiminin gerçek bir onur olduğunu ifade eden ekip, BVB ile şahsen etkileşim kurmanın, bu olağanüstü fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için Hector Network ekibine her zamankinden daha fazla ilham verdiğini belirtiyor.

Hector Network, BVB deneyimini kendi topluluğuna da getireceğini ifade ediyor. Bu sezon her normal maç, iç saha maçı ve deplasman için bilet çekilişleri olacak. Ayrıca, seyahat etmenin zor olacağı hayranlar ve topluluk üyeleri için ürünler, özel etkinlikler, benzersiz kişiselleştirilmiş deneyimler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca hediye de kullanıcılara sunulacak. Sezonun ilerleyen zamanlarında kazanılacak önemli büyük ödüllerin de olacağı belirtiliyor.

Öte yandan Hector Network ekibi, bu ortaklığın her yönünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlamakla meşgul olduklarını belirtiyor. Ağırlıklı olarak topluluk katılımı ve yatırıma odaklanacakları ifade ediliyor. Yapılan açıklamalara göre, Hector Network, BVB ailesine katılmaktan inanılmaz derecede gurur duyuyor ve futbol takımının olağanüstü özel hayran kitlesiyle etkileşime geçmek için sabırsızlanıyorlar.

TelegramTwitterDiscordInstagramMediumWebsite

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Paralar Yükselecek Mi? Altcoin Beklentileri!

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoin’ler Yeni Haftaya Yükseliş İle Başladı

İlgili Haberler