Goldman Sachs’ın Eski Yöneticisi Solana’yı Ethereum Dışındaki En Umut Verici Proje Olarak Gösteriyor

Bitcoin Haber

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, Solana’nın (SOL) en çok tercih ettiği altcoinlerden biri olduğunu ve Ethereum (ETH) dışındaki en umut verici proje olduğunu belirtti. Pal, Solana’nın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko’yu kripto para piyasasının önemli bir düşünce lideri olarak nitelendirdi ve Solana ekosistemini etkileyici bir şekilde temsil ettiğini ifade etti.

Pal’a göre Yakovenko, kripto para dünyasında kabul görmüş, köprüler kurmuş ve yıkan bir lider. Yakovenko’yu çevresindeki topluluğu ve ekosistemini ilgi ve tutkuyla geliştiren biri olarak görüyor. Yakovenko’nun liderliğinde, Solana’nın geliştirici topluluğu büyümekte ve kendi teknolojilerini geliştirmeye odaklanmaktadır.

Son zamanlarda Visa, Solana’da yeni stablecoin takas özellikleri geliştirdi. Pal, Visa’nın bu adımının yanlış olma ihtimalinin düşük olduğunu belirtti. Goldman Sachs’ın eski yöneticisi, Solana’nın önümüzdeki birkaç yıl içinde dijital varlıkların piyasasını genişletmesi durumunda en güvenilir yatırımlardan biri olabileceğini ifade etti.

Pal, Visa’nın Solana’yı kullanma nedeninin, Solana’nın hızlı ve işini iyi yapması olduğunu belirtti. Pal, Solana’nın Ethereum’dan farklı, hatta belki de daha iyi olduğunu düşünüyor. Pal, Solana’nın bir süredir piyasada yanlış bir adım atmadığını, hatta herkesin piyasaya karşı korku ve nefret duyduğu bir dönemde bile doğru adımlar attığını belirtti.

Sonuç olarak, Pal, Solana’nın Ethereum dışındaki en iyi hikayeye sahip olduğunu ve bir sonraki aşamada nerede güvenli bir altcoin bulabileceğimizi belirtiyor. Solana, Pal’a göre, Ethereum’un ardından piyasada en güvenilir altcoin olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP’nin Gelecekte 1.3 Dolara Ulaşabileceği Tahmin Ediliyor

Sonraki Haber

Bitcoin İçin Yeni Rekor Beklentisi: 2024’te 80 Bin Dolara Çıkabilir

İlgili Haberler